Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoznátok, ha ez nem...

Ti dolgoznátok, ha ez nem befolyásolná a megélhetésetek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 18:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarok hazudni hiszen nem tudom milyen viselkedést és gondolkodást váltana ki belőlem egy ilyen szituáció viszont biztosan foglalkoznék valamivel. Szeretek nagyon sok dolgot, na meg segíteni ahol tudok ezért szerintem ilyen irányú tevékenységbe kezdenék. Ha lenne párom (barátnő) akkor vele tölteném inkább az időt és támogatnám abban amit szeretne mert én nem ragaszkodom úgy a terveimhez ahogy mások szoktak.
2019. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem... van két hobbim is szóval nem unatkoznék
2019. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%

Biztos nem, viszont akkor kezdődne nálam az élet :)

Az összes hobbimra jóval többet áldoznék, kirándulnék utaznék akár.

Amúgy kérdés mennyim lenne havonta? Mert ha csak pl 150000-200000 nettó esne a kezembe havonta akkor még érdemes lenne dolgozni mert az csak egy kisebb puritán életre lenne elég.

Valaki írta a főzés sütést, jól írta. Minden nap kizárólag saját kaját ennék, bár ez már majdnem most is így van de munka után akár késő este $zar egy kicsit még neki állni főzni de hát valamit valamiért. Nagyobb házikertet (s gyümölcskertet) is csinálnék, jelenleg csak egy kis kertet tudok csinálni, mert nincs megoldva az öntözés. Szerintem még haszonállatokat is tartanék, és ezeket amiket leírtam már ezekkel elmenne rengeteg idő.


De szép is lenne...szabadság...

2019. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fent, egyszer lent!

Az ember társas rém!

Tehát: igen, - csak ebben az esetben én választhatom meg, hogy hol, ill. nagyjából kikkel.

2019. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak akkor másképp válogatnám meg, hogy mit, és mennyi időben.
2019. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az egyik nagynéném van most olyan helyzetben külföldön, hogy megteheti, hogy kihagy pár hónapot, nem befolyásolja negatívan a megélhetését (még úgy sem, hogy egyedül neveli a gyerekét), él is vele, de mindig vissza is megy dolgozni. Orvos, és valahogy ott, ahol most van, jobban megbecsülik, mint itthon annak idején. Neki ez hivatás, nem csak munka.
2019. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen helyzetbe kerülnék, egy percig sem dolgoznék tovább.
2019. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egy percet sem.
2019. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!