Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hánykor kell ahhoz kelned,...

Hánykor kell ahhoz kelned, hogy beérj hatra a munkahelyedre?

Figyelt kérdés
Jelenleg állást keresek és nézek könnyebb fizikai munkákat is. Most nagyon elterjedtek az összeszerelői, csomagolói és egyéb nem túl nehéz kétkezi állások is. Van, hogy már jelentkeznék is az egyikre, de akkor meglátom, hogy három műszak, váltott műszak minden héten, hajnali kezdés stb… Mivel az egyik külső kerületben lakom, így van olyan állás is, ami másfél óra tömegközlekedést igényel csak oda. Ha mondjuk hatkor kezdődik egy műszak tegyük fel Pesthidegkúton, akkor ahhoz nekem fél 5-kor kellene elindulnom és minimum egy órával előtte, azaz fél 4-kor (3:30) kellene kelnem. Miért nem tudják emberi időpontra tenni a munkakezdést ezek a cégek? Lehet, hogy meg lehet keresni ezeken a helyeken 8 általános végzettséggel is 200.000.- Ft-ot, na de milyen áron? Rendesen éjszaka kell ahhoz kelni és elkezdeni készülődni, hogy beérjél munkakezdésre! Ráadásul az éjszakázást sem bírja mindenki, mert egyszerűen más a bioritmusa és nem mindenki éjjeli bagoly. És még erre akarnak túlórát rárakni önkényes módon? Ti hánykor keltek, hogy beérjetek mondjuk hajnali 6 órára és hogyan bírjátok, hánykor fekszetek le? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 18. 13:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

* hiába csak 18 km


elírtam, mea culpa.


Mostani munkahelyemen buszt/benzint támogatják, de csak az egyiket. Jelenleg bérlettámogatásom van még, de szerintem hamarosan cserélem benzintámogatásra, kényelmesebb a kocsi, illetve munkatársakat is tudom hozni-vinni akár, attól függ, hogy dolgoznak.

2019. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
* illetve 3 lehetőséget fogadok el
2019. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!