Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket is bosszant hogy az...

Titeket is bosszant hogy az államnak dolgoztok?

Figyelt kérdés
100 ezer a minimálbér,150 ezer lenne összesen,de 50 ezer megy az államnak mint adók. Rengetegen vannak minimálbéren de a többi béren is egy rakás pénz megy az államnak. Nem elég hogy az egész nap munkahelyen kell lenni. Az emberek többsége a munkahelyen tölti a nap nagyrészét de rakás pénzt levonnak a fizetésekből. Milyen kiut van ebből ha valaki nem akar az állam rabszolgája lenni?

2019. febr. 20. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Olyan országba költözöl, ahol alacsonyak az adók. De akkor ne számíts ingyenes egészségügyi ellátásra, iskolára a gyereked számára, munkanélküli segélyre, nyugdíjra stb. Ezek a dolgok nagyon sokba kerülnek. Mondhatod persze, hogy öt éve a háziorvosnál se voltál, de attól még majd fogsz menni, ha megöregszel: az orvosi kiadásaid nagy része idős korodban fog jelentkezni, leginkább az utolsó 3-5 évedben.


Az persze másik kategória, amikor az adód elveszti közpénz jellegét. Erre a problémára a megfelelő pártra szavazás a megoldás, és persze egy szavazat nem elég.

2019. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen, zavar. Amikor egy idős ember undok hangnemben kezd el beszélni velem, azzal szoktam jönni, hogy nekem ne pofázzon amíg én dolgozom, ő meg ingyenélő, aki az én pénzemen él.
2019. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kihasználják a dolgozókat.

1-es amiket írtál az engem nem érint mert 22 éves vagyok.

2019. febr. 20. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
EZ mehetne a politika rovatba,amúgy nem kötekedni akarok...
2019. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem bosszant, joval nagyobb fizum van mint aki privat szferaban dolgozik a kornyeken.

Ahogy a munka sem ol meg, nem fenyegetnek kirugassal ha megiszok egy kavet kajaszuneten kivul...

2019. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

16:16

"azzal szoktam jönni, hogy nekem ne pofázzon amíg én dolgozom, ő meg ingyenélő, aki az én pénzemen él."


A te kis pénzed még arra sem elég, hogy te magad megéljél belőle.

Amúgy kár, hogy nem tanultál tovább mert akkor talán nem lennél ennyire korlátolt!!

2019. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem dolgozok az államnak. :D
2019. febr. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!