Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is kizsákmányolás ez?

Szerintetek is kizsákmányolás ez?

Figyelt kérdés

100 ezer a nettó minimálbér ,ám ha hozzátesszük hogy bruttó 150 ezer , az az 50 ezer megy az államnak. Így nem is hangzik jól nem?

Ráadásul a legtöbb helyen azért meghajtanak. Eközben az árak az egekben vannak. A zöldség iszonyú drága. Nem tudom hogy a többi bérnél mennyi a levonás, de szerintem nagyon rossz a helyzet. Normális kajákra se futja,a fizetések alacsonyak a rengeteg levonás miatt. A munkakörülmények is rosszak,túl sok munkaidő,egészségkárosító munkák stb.

Persze lehet jönni a gyerekekkel,nyugdíjjal stb. De ezek engem 22 évesen abszolút nem érdekelnek. Nagyon rossz a helyzet Magyarországon.



#bér #hajtás #magas munkaidő
2019. febr. 23. 12:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A jövő már jobb lesz kinában 2020 be vezetnek egy jó kis pont rendszert arc felismmeriő kamerákal.Aki az egész életét kórházban tölti mert iszik,drogozik, jó sok -pontja lesz és nem kap munkát se hitelt.Sajnos nincs más megoldás mert az emberek hazudnak és stadiont,kisvasutat építenek de igy legelején nem kapna bizalmat és megfelelő emberek kerülnének jó helyre.Itt nem az adó a probléma hanem az hogy, romokban az oktatás,egészségügyi rendszer.De még a lopás semm megy mert kint épitenek is valamit nem 10cm killátokat milliárdokbol.De enek majd az lesz a vége hogy, a forint inflálodni fog és megdönttjük a mult beli rekordunkatt is.
2019. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hú ez a sok agymosott válasz, mintha könnyű lenne váltani, megszokni egy másik környezetet, ahol olyanokba futsz bele, mint a válaszolók.
2019. febr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy sok az agymosott, de kik azok? Mert mindig a más véleményűekre mondják, hogy agymosott.

Persze az én fejem jól gondolkozik, de bezzeg a másiké az agymosott.

2019. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor te is agymosott vagy.
2019. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!