Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökötök nézné kamerán,...

A főnökötök nézné kamerán, hogy mit csináltok. Hogy éreznétek magatok?

Figyelt kérdés

Itt vagyok kb fél éve. A főnök otthon lazul a gyerekkel és mint kiderült, mikor teheti otthonról nézi mit csinálok itt a munkahelyen. Egyedül vagyok, eladónő kis üzletben.

Mióta ezt tudom, kissé szorongva érzem magam. Ez normális? 22n


2019. febr. 25. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb egy irodaban dolgoztam, ahol a főnök is nézte az egy szinttel lentebb dolgozokat kamerán.

Nem volt folyamatosan a kamerara tapadva, de nezte azért, hogy csináljak, nem telefonoznak stb.

Elhiszem, hogy zavaró, de szerintem sok mindent nem tudsz tenni a váltàson kívül.

2019. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Sok üzletben van kamera, szóval nekem ez nem fura. Meg sok más helyen is, bankban, stb.

Nem tud ott lenni mindig, biztosan voltak már rossz tapasztalatai, ezért nem bízik már meg teljesen az alkalmazottakban. De ez téged is véd. Bármi történik, te is tudod bizonyítani az igazadat. Mert kamera nélkül nem tudnád. Pl. eltűnik valami.

2019. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Emiatt nem kell szorongani. Nyugodtan nézzen téged... Biztos azt látja, mint mikor ott lenne.
2019. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerződésben ez le volt írva?
2019. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Ha rendesen dolgozol, nincs mitől tartanod. Azokat szokta zavarni a kamera, akik fekszenek, telefonoznak, káveznak munka közben. Hidd el a főnöködet se a szép pofikád érdekli, hanem hogy megdolgozol-e a pénzedért, vagy inkább keressen jobb munkaerőt.
2019. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, biztonságban éreztem magam az elején, mert kétes helyzetekben visszanéztük,hogy akiről gyanakodtam lopott-e valamit. Előző főnökkel(aki azóta nyugdíjba ment) csak ilyenkor néztük vissza a kamerát, ő nem nézte máskor. Ez a főnök pedig rendszeresen...figyelmeztetett az előző is.

Azóta pedig nem ülök nyugodtan. Mikor épp nem jön senki,szoktam olvasgatni de már azt is félve, mert mi van ha nem tetszik neki...

2019. febr. 25. 09:53
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

És a nagyságos főnökúrnak nincs más dolga, csak a kamerát bámulni? Itt úgy látszik, ő a legnagyobb naplopó.Gondolom, egész nap a monitor előtt tesped, zabál, sörözik és bámul.Lehet, hogy örülne egy kis vetkőzésnek, talán felemelné száz forinttal a kis minimálredet.

Én mutatnék a kamerán át neki egy nemzetközi kézjelet és úgy otthagynám, mint a szart.Jó anyját kukkolja.

Békéscsabai az ipse? Van itt egy ilyen kukkolós munkáltató.Folyamatosan hirdeti a melóhelyet már évek óta.Senki nem felel meg neki, de már nem is akar menni hozzá a kutya se.

2019. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem tetszik neki, akkor majd szól.
2019. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen dolgozom, de zavarna, ha néznének. Most az is zavarna, ha itthon néznének, ahogy olvasok.
2019. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Hat ha nem tetszik neki akkor lesz masik munkad

Ne aggodj az utanad jovo is olvasgatni fog ha nem lesz vevo

Engem munkahelyen leb..szott a fonok hogy lealltam 2 percre telefonozni masoknak meg nem szol hogy fel orat doglenek a dohanyzoban

2019. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!