Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti otthagynátok ezt a munkahel...

Ti otthagynátok ezt a munkahelyet?

Figyelt kérdés
Egy "kamion depóban" dolgozom egy raktárban.A munka annyi,hogy a kamionokra fel és le kell pakolni az árut.Többnyire kézi erővel.Néha segíteni kell a futároknak összeválogatni az árut. Heti 5 nap 10 óra a munkaidő,túlóra nincs. 120-130 ezer a fizu.Bevallom én annyira nem szeretem ezt a munkát.Ti mit tennétek?

2019. febr. 13. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyárba jobban keresnél ettől . 8 órás bolti eladó állás is többet fizet. Nevetséges ez az összeg. Persze hogy ott hagynam
2019. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly kérdés?
2019. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
El sem vállaltam volna. Heti 40 órában dolgozom, pénteken csak 4-et, egy műszakban, és cafeteriával együtt megvan a 190 ezer.
2019. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy átjáróház :D Én csak egy hete vagyok még itt.Napi kifizetés van.Meg azabaj csak egy érettségim van és gondolom ezért csak ennyit kapok. 19 éves vagyok egyébként.
2019. febr. 13. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem is csak érettségim van, meg egy szakmám, aminek semmi köze sincs a munkámhoz, szóval nem ez a fő ok. Egyszerűen semmibe veszik nálatok a munkást. A legelején én is 120 körül kaptam, de korrektül meg volt egyezve, hogy ha meg lesznek elégedve velem, akkor kétszer 30 ezerrel növelik a fizetésem. Ha nálatok szó sem volt fizetésemelésről, akkor ne is várj semmit.
2019. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De teis 10órában dolgozol és egésznap járkálsz?
2019. febr. 13. 12:25
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Hétfő-csütörtök 9 óra, péntek 4. Ha kedvem tartja, leülök. Szóval ezért is tartom nonszensznek, amiket te írsz, olyan kevés fizetésért. Én a helyedben ráfeküdnék, hogy találjak egy másik helyet (jobbat), és amint lehet, dobbantani.
2019. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennél kereshetsz többet 2-3 műszakos munkarendben gyárban sori dolgozóként. De ott meg műszakozni kell.

De hát szakma nélkül nem kell csodát várni

2019. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha még fekete meló (napi kifizetésből sejtem),akkor pláne.

Ennél egy adatrögzítői munka is sokkal jobb,és be vagy jelentve.

2019. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A semminel jobb, de a jotol nagyon messze van.

Ha van mas, akkor ezt siman ott lehet hagyni.

2019. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!