Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokan miért nézik le a biztons...

Sokan miért nézik le a biztonsági őröket?

Figyelt kérdés

Egy kisebb áruházban dolgozom biztonsági őrként, bár ez egy picit tényleg nyugisabb, előző munkahelyem pl Tesco volt ahol volt, hogy a 8-10-12 órás műszakokból egy perc nyugtom se volt.

Most is ez van, mindenki kérésére rohanni ide-oda, a vásárlókkal beszélni mert olyan fontos nekik, hogy hozzám szóljanak, valamikor fél napot visszanézni kamerán mikor olyan dolgot loptak el, stb. Azért a műszak 80%-át nem semmittevéssel töltöm itt se.

Mégis mindenkitől csak lenézést kapok mert ez a munkám, és, hogy a semmiért fizetnek minket. Ma tudtam meg, hogy a párom is lenéz ez miatt, úgy gondolja nem csinálok semmit, ami nagyon bánt.

Aki így gondolja, miért gondolja így?


2019. febr. 27. 10:32
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Nekem a "kedvencem" az mikor hozzám jönnek kérdezni, hogy ez meg az hol van, van-e raktáron, mikor jön, stb

Öltönyösként is ez volt, most civil ruhásként is ez van, pedíg elég egyértelmű színnel és felirattal van jelölve az áruházak alkalmazottainak pólója. Igaz szabad bejárásom van a raktárba, de nem foglalkozom a termékekkel.

És persze mikor közlöm, hogy nemtudom a kérdésére a választ, még én vagyok a bunkó.


Ha elfogások tekintetében nézzük az időt, akkor inkább 99.9%-0.1%, viszont abban a kevés 0,1%-ban általában van egész családomat érintő fenyegetés, vagy akár műszak végén parkolóban csapatostól megvárás is.

2019. febr. 28. 06:08
 32/33 anonim ***** válasza:
31: És akkor mi volt, amikor megvártak?
2019. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem viccet mesélni akartak.

De önvédelmi fegyverrel járok, szóval hamar meg lett oldva a probléma, és jött kolléga is bentről.

Mondjuk most, hogy kis helyen vagyok, egyedűl, hát picit érdekesebb lenne.

2019. febr. 28. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!