Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely szórakozik velem ha...

Munkahely szórakozik velem ha többedik alkalommal kéri be a végzettségem igazoló dokumentumokat (másolatait)?

Figyelt kérdés

Szórakoznak velem szerintetek?

Amikor anno évekkel ezelőtt ide beléptem minden dokumentumot (diploma kieg szk stb) bemutattam lemásolták.

És időről időre rám rontanak hogy hol vannak a papírok és azonnal adjam le.

Mivel konfliktuskezelő ember vagyok nem szólok hanem újra és újra behozom másolnak de kezd tele lenni a tököm.

Ma azzal fogadtak és vádoltak meg hogy mi az hogy a nyelvvizsgám nincs leadva? Kb 4x adtam már le.


Szerintetek ezek szórakoznak vagy csak akkora kupi van, hogy elhagyják és így próbálják rám kenni? Nem azt mondják bocs elkevertük és légyszi hozd már be még1x (meg még ötször...) hanem rám rontanak hogy mi az hogy nem adtam le? Vagy ötször leadtam és mindet elhagyták.



Mi erről a véleményetek?


Mi lenne ha egyszer azt mondanám bocsika keressétek meg, én le nem adom még1x, leégett a lakásom minden elégett (nem igaz de dumának jó) hát keressétek meg.

Mi lenne vajon?


2019. márc. 1. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nincs ott rend, de azért neked sem kell kussolnod. Nyugodtan emlísd meg, hogy már 4x is leadtad az elmúlt években - de persze ha nincs meg, újra behozod...


Miért a két véglet létezhet csak számodra? Vagy nem szólsz és viszed, vagy szólsz de nem viszed? Középút nem játszik?

2019. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szádat, nyomi.
2019. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor most fénymásolsz kettőt belőle, egyet oda adod, a másik példányon átveteted. Ennyi. Aztán ha legközelebb kérik, megmutatot hogy átvették, tessék rendet rakni és megkeresni.
2019. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Balázska kezd kifogyni az ötletekből.
2019. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Scanneld be és küldd el nekik e-mailben.
2019. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!