Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is szeretnétek nagyon...

Ti is szeretnétek nagyon gazdagok lenni? Hogy soha többet ne kelljen màsoknak dolgozni?

Figyelt kérdés
Tiszta jó életem lenne ha nem lennének anyagi problémàim. Befektetném pénzem ebbe abba minden szuper lenne. Dolgoznek de csak magamnak. Az életem többi része meg buliból àllna szexböl meg utazgatasokbol. Hogy lehetne ezt elérni?? Vennék sajàt szorakozohelyet meg kocsmat.

2019. márc. 3. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
En meg azt szeretnem ha valahogy vegleg bannolva lennel...
2019. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt csinálom, mármint nem dolgozom másnak hanem magamnak...és azért dolgozom hogy legyen fix passzív bevételem...de mivel én ilyen kis sajtkukac és önmegvalósító valaki vagyok én akkor sem lennék tétlen. Csak nem kéne azon aggódni néha hogy most mivan. :D
2019. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen, viszont a tapastalat azt mutatja, hogy aki csak bulizásra vágyik annak ez nem adatik meg, akinek meg megadatna az nem akar bulizni hanem szeret dolgozni... ki érti ezt? :)))
2019. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még az is szeretne gazdag lenni, aki azt mondja, hogy nem.

Pénz = élet, és több pénz = minőségi élet. Nincs ebben semmi rossz.

Akkor van gáz, amikor valaki azt csinálja a pénzével, amit te is akarsz. A szex, a buli és a világjárás egy idő után semmit nem jelent, ha rendszeresen, minden probléma nélkül kézhez kapod őket. Mit gondolsz, miért olyan elcseszett deviáns a legtöbb gazdag? Ha megengeded magadnak az össze vágyadat, akkor hamar ki lehet ábrándulni az életből.

De persze ez elméleti kérdés, fantáziálgatni meg szabadon lehet :D


Na mindegy, holnap veszek egy lottót, mint valami utolsó proli...

2019. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeretnék gazdag lenni, de attól még mennék dolgozni.
2019. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki ne szeretné ezt, inkább az a kérdés, csak sajna felébredsz és bilibe lóg a kezed.
2019. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg a kifogyhatatlan pénzcsapos kérdezőt.
2019. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert a pénz számomra egyenesen a szabadságot jelenti. Valahol a magad ura vagy és be függesz senkitől (aktuális helyzetben ugye a munkahelyedtől).
2019. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen dolgozom évek óta, idén fog eldőlni, hogy eddig jó irányban csináltam-e mindent. Ha összejön amit tervezek, akkor ugyan gazdag nem leszek, de pont elég pénzem lesz arra, hogy a parommal kènyelmesen megèljünk.
2019. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!