Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elvállalnátok ilyen munkaidőt?

Ti elvállalnátok ilyen munkaidőt?

Figyelt kérdés
12 órázás. Reggel héttől este héteig és este héttő reggel hétig. Nappalossal kezdesz másnap éjjeles és utánna egy nap szabad. És újra kezdődik a nappalossal. Hétvégén is kell menni és az ünnepnapok sem számítanak. 3 eurós órabér tisztán.
2019. márc. 4. 06:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ha Afrikában élnék és éhezne a családom.
2019. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nyolcas. Látom te se nagyon mozdulsz ki abból a fotelből. Máskülönben nem írnál ekkora f@. szságokat.
2019. márc. 4. 10:19
 13/25 A kérdező kommentje:
Oké, hogy 72 órából 24-et dolgozom, de ki is kell aludnom magam így 24-ből egyből lesz 40 óra és 22 óra marad szabad amit szépen oszthatsz ketté. Így marad kétszer fél nap szabadod. Ez idő alatt csinálom meg az otthoni munkát, tanulást, családtagokat fuvarozni (sajnos csak nekem van jogosítványom), és akkor még nem fordítottam időt a kikapcsolódásra, barátokra. Ugye hogy egyből nem hangzik olyan vonzónak?
2019. márc. 4. 10:37
 14/25 anonim ***** válasza:
Én eleve éjszakát is csak akkor vállalnék, ha semmi-de semmi-de semmi más lehetőség nincs, de amit írtál, az pláne kegyetlen munkarendnek tűnik.
2019. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, nem a fotelből, a forgószékből amiből a napi 8 órás munkámat végzem 8-16-ig rendszerben... Most erre lehet irigykedni, meg minuszolni. De attól még... 3 nap alatt ugyanannyi időt töltesz a munkahelyeden, mint én. Szóval a többi időbeosztás kérdése csak. Ráadásul neked a három napból 2 délelőttöd is van, aminek megvannak az előnyei. De mint írtam. Kicsit tovább kellene képzeni magad, hog kapj jobb munkát és kész.


#8

2019. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon nem értesz. Három napból elméletben van két délelőttöm szabad, nappalosban alapbol nincs, a szabad napomnak meg a felét meg végigalszom (reggel nyolctól délután négyig). Csak akkor szabad a délelőttöm amikor éjjeles vagyok. Csak osztod itt az észt.
2019. márc. 4. 11:09
 17/25 A kérdező kommentje:
És nagyon jól tudjuk hogy általában kik ülnek azokban a bizonyos forgószékekben. És azok bizony nem a tanult emberek, hanem apuci, anyuci vagy valamelyik rokonka pereputtyája, vagy a protekció roszabbik formája amit jobb ha fel sem hozok.
2019. márc. 4. 11:12
 18/25 A kérdező kommentje:
Te dolgozol 40 órát egy héten én 60-at tényleg egyforma gratulálok. Éa még te oktatsz ki hogy ki a tanult ember meg ki nem. Gyanakszom higy a pozíciód eléréséhez erősen jelen volt a fentebb említett kijelentésem, vár ne legyen igazam. De az előbbi kijelentésed után elé szubjektív számomra hogy ki a tanult ember és ki nem.
2019. márc. 4. 11:22
 19/25 A kérdező kommentje:
Ne három napból indulj ki. Hanem egy hétből.
2019. márc. 4. 11:30
 20/25 anonim ***** válasza:
28%

Eddig te is 3 napban számoltál...

De akkor számoljunk 1 hétben, ott természetesen több jön ki 2 héten 3-ból, harmadik héten "csak" 48 óra. De ilyen megközelítésben mindegy is, mert olyan szinten felborul 1 hónap alatt a bioritmusod, hogy össze vissza leszel fent. Nem véletlenül 3 napos ciklusokban 12 óráznak szinte mindenhol


Egyébként pedig nagyon rossz nyomon vagy. Senki nem tolt be sehova, semmiféle protekcióm nem volt. De van egy tanulmány, ami pont ezzel a kérdéskörrel foglalkozik. Minél iskolázottlanabb és sikertelenebb valaki annál inkább hajlamos rajta kívülálló okokkal magyarázni a saját sikertelenségét. Érdemes lenne elolvasnod, ráguglizni.

2019. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!