Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A bosszú nem megoldás, de nem...

A bosszú nem megoldás, de nem vagyok képes megbocsátani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos hosszú hónapokra keresőképtelenné váltam. Mondhatjuk úgyis ,hogy részben 1 ember miatt. Viszont anyagilag is tönkrementem,talán jövőhónapra felépülök...

Viszont úgy érzem törlesztenem kéne,valamilyen formában.

Azt nem fejteném ki,hogy mit forgatok a fejemben....


2019. márc. 4. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Saját magadat tetted ilyenné, a másiknak semmi köze nem volt hozzá.

Elveszítetted az állásodat, és? Hozzáfogtál azonnal állást keresni?


De ha baleset ért, és miatta, akkor rendőrség, táppénz..stb. ha tudod bizonyítani, hogy ő okozta a balesetet.


Saját magad miatt bocsáss meg neki, mert a rossz érzések téged fognak felőrölni és megbetegíteni. Ő vígan él, míg te saját magadat teszed tönkre. Megéri ez? Nem.

2019. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha viszkerő seggel fekszel le, büdös ujjal ébredsz...
2019. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Átment a lábadon targoncával vagy mi?
2019. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kizárólag magadat mérgezed ezzel, megéri? Főleg, hogy a bosszú legjobb formája a sikeres élet.
2019. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,lenyomorodtam "átmenetileg".

TB-ből asszed tudok mindent finanszírozni?

2019. márc. 4. 15:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy munkahely miatt sem érdemes olyat tenni, amit később megbánnál. Manapság tényleg könnyű új állást találni, nem éri meg kockáztatnod.

Nem tudom, hogy mit tett veled a munkatársad, hogyan szúrt ki veled, de gondolj arra hogy ha szerencséd van, talán soha többé nem látjátok egymást.


Én ezért vagyok mindig távolságtartó a kollégáimmal. Ha esetleg valami rosszra fordul, semmit sem tudnak ellenem tenni, nem ismerik a magánéletem. Ha pedig kirúgatnak, a mai munkaerő hiányban ez nekik nagyobb érvágás lenne.

2019. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem szeretnéd kifejteni se azt, hogy a kolléga mit tett, se azt, hogy Te hogyan állnál bosszút, szerintem valami komoly dologról lehet szó és arra kérlek, ne tedd! Főleg, ha olyan, aminek jogi következménye is lehet.


Szerintem a bosszú nem megoldás semmire; az életetünket úgy kell alakítani (nem csak a munka, de minden téren), hogy nekünk hogyan lehetne jó, hogyan elégíthetjük ki a szükségleteinket, hogyan finanszírozzuk a tetőt a fekjünk felett, hogy olyan munkát végezzünk amit bírunk stb. és nem a körülöttünk élők.


Másrészt azzal, hoigy hergeled magad, ahogy írta az egyik válaszoló, csak magadnak ártasz.

2019. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Privátban anyázol, ide kirakom, azt meg törölteted...
2019. márc. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!