Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Véleményetek szerint egy...

Véleményetek szerint egy irodában illetlenség levenni a cipőt és zokniban esetleg mezitláb dolgozni?

Figyelt kérdés

Doldogztam olyan helyen is, ahol mezitláb szaladgáltak az emberek meg olyanon is, ahol rászóltak akárkire, aki kibújt a cipőjéből, hogy ezt egy irodában ne tegye.


Nektek mi a véleményetek; illetlenség cipő nélkül dolgozni?



2019. márc. 4. 16:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%

Egy ismerősöm zokniban ténykedik, de eleve olyan is a munkahelye, ahol ezt megengedik. Egy másik kilép mezítlábas időben a cipőjéből, és úgy kóvályog: nem szól be senki neki. A főnöknőm meg felteszi a lábát az asztalra, ha olyanja van, mert "én tök jó nő vagyok" szindrómás, pedig nem is az...


Összesítve: ha szép a lábfeje a nőnek, akkor tegye.

2019. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, milyen munkahely. Egy szabvány irodában sztem illetlenség, mert elég szagos tud lenni (persze mindenki azt mondja, hogy pont az övé nem).
2019. márc. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

munkahelye válogatja

van ahol lehet, máshol nem

a régóta ott dolgozó kollégákat kell figyelni, adott munkahelyen mi a szokás

2019. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
A klasszikus illem szerint nem illene cipő nélkül lenni. De a praktikum felülírja a klasszikus illemet. Több kolléga megteszi, hölgyek, urak egyaránt. A tavaly nyári melegben néhány kolléganő értekezleten is végig mezítláb volt. A szerényebbek csak az asztal alatt, a bátrabbak a táblához is kimentek úgy. Kellemes élmény volt.
2019. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez cégtől, vezetőségtől és munkakörtől függ. Alapjáraton egyáltalán nem illetlenség, jól esik az embernek kényelmesen lenni, jobban is tud dolgozni. Dolgoztam olyan helyen, ahol előírás volt még a hosszúnadrág is, és olyan helyen is, ahol mindenki mezítláb flangált nyáron. Ahol viszont ügyfelek vannak, ott természetesen nem illik (és tiltják is, jogosan).
2019. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Egyszer dolgoztam egy irodában, ahova nyáron egy kolléganőmmel rendszeresen mezítláb jártunk be dolgozni és nem volt probléma :)
2019. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!