Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beleszerettem a főnökömbe,...

Beleszerettem a főnökömbe, most úgy teszek, mintha nem kedvelném, kerülöm őt, csúnyán is nyilatkozom róla, pedig minden vágyam vele lenni. : Esetleg lehet valami pozitív eredménye, pl. jobban motivál a munkában?

Figyelt kérdés

2019. márc. 5. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Verd ki a fejedből, az a legjobb.

Munkahelyen gyakori az ilyen, mert a nőknek imponál a férfiak tekintélye, és a főnöki beosztás kétségkívül tekintéllyel jár.

A baj hogy ezzel sajnos 99% hogy veszítesz.

2019. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ha nem tudja? Rájöhet esetleg a nézésemből, a zavaromból? Akár ki is használhat, mert terhelhetővé tesz? Nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetben.
2019. márc. 5. 18:49
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Majd valaki elkottyintja neki, hogy "csúnyán beszélsz" róla.
2019. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem mondok semmi sértőt, legfeljebb annyit, hogy semmi kedvem bejárkálni hozzá, ami szintén csak azért van, mert zavarba hoz.
2019. márc. 5. 18:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradj teljesen érzéketlen. Ne próbálj semerre kompenzálni. Ne mondj se jót se rosszat a főnöködről. Nehéz lesz, de ezen múlik az állásod.
2019. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, próbálok “közömbös” maradni vele kapcsolatban.
2019. márc. 5. 19:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
és teljesen reménytelen?
2019. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A kommenteket még nem vastam.


Én azért jöttem el az előző munkahelyemtől, mert a főnököm (házas) iránt mély érzelmeket kezdtem táplálni (nem szerelem, inkább rajongás vagy ragaszkodás). Egyszerűen a saját hangulata befolyásolta az enyémet, attól bukott a jó kedvem, ha nem úgy nézett rám vagy szólt hozzám, ahogy szerettem volna és olyan volt, mint a drog; ha kaptam egy kicsit tőle (pár kedves szó pl) akkor jól éreztem magam, de eltelt 1-2 nap és megint kellett a figyelme (az "adagom'). És ilyenkor féltem mindig, hogy mikor jön rá az iránta táplált mély érzéseimre, mert nem szerettem volna.


Úgy motivált a munkában, hogy azt akartam, a legjobbnak lásson, hát beleadtam mindent. De már a "stréber" üzemmódban.


Én ezért kerestem új helyet. Persze mást mondtam neki és a (mára már ex) kollégáknak. Úgy éreztem, ennek nem lesz jó vége.


Mivel ő nem keresett (elvégre egy exbeosztott voltam, amiből pályafutása során akadt egy pár), az eleje volt nehéz. Azért ma is akadnak nehéz pillanatok; de már nem olyanok, mint régen.


Ami vígasztal, hogy szépen váltunk el és nem egy rossz emlék vagyok neki.


Én azért meséltem el ezt a sztorit, mert nem biztos, hogy okos lenne úgy ott lenned, hogy A. esélye sincs a kapcsolatotoknak B. lenne esélye akkor is a Te erős érzéseid viszonzatlanok maradnának. A fent említett esetleges következmények miatt.

2019. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hogy van-e valami esély, nem tudom. 15 év van közöttünk, ami neki előnyös lehet, de ha úgy is lenne, hogy összejönnénk, akkor még előtte meg kellene szüntetnem a munkaviszonyomat, mert összeférhetetlenséget szülne. (Mégiscsak ő van ott régebben meg vezetőként).
2019. márc. 5. 20:29
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és nő vagyok, ő férfi 😊 ezt nem írtam, de egyből mindenki levágta.
2019. márc. 5. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!