Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beleszerettem? Vagy csak egy...

Beleszerettem? Vagy csak egy érzés? Hogy mondjam neki el amit érzek?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy új làny nyàr elejèn jött. Elsőre nem nèztem rà túl jó szemmel mert kicsit túl őszinte volt. De aztàn valami megfogott benne ès elkezdtünk egyre jobb viszonyba lenni. Majd bulizni is buliztunk nèha nèha. Valami megfogott benne de hogy mi azt nemnagyon tudom, ez nèha ez az èrzès úgy eltűnik. Ès ezèrt nemtudom hogy hova tegyem ezt. Meg elmondani is hàt nemigazàn tudom hogy mit szólna hisz munkatàrsak vagyunk. A többiek is biztos hogy furàn reagàlnànak. Meg 3 èvvel idősebb nàllam

2017. okt. 14. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:
HA beleszerettél az csak egy érzés. Amúgy ne Mosby-zd el. (próbálkozz nála ha gondolod, de ne mond el neki, max majd akkor,h a úgy érzed ő is hasonlóan van és nem túl korai. Ha oylankor hozod ilyen helyzetben amikor nem azt válaszolja amit szeretnél, utána már nagyon nehezen fogsz elérni bármit is.)
2017. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!