Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felvesznek egy munkahelyre...

Ha felvesznek egy munkahelyre és adjàk a szerzödést akkor lehet kérni 15-20 percet amig elolvasom és értelmezem?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem munkahelyeken foleg gyarakban senki el se olvassa csak ala irjak. De en ovatosabb akarok lenni ezentul. Van lehetoseg atolvasni?? Vagy hulyenek neznek??

2019. márc. 7. 09:32
1 2
 11/13 Trogdor ***** válasza:
100%
Én nem a válaszoló személyét degradáltam, inkább arra céloztam, hogy mennyire gáz, hogy egy munkaadó cég így viselkedik, meg se érdemlik, hogy bárki náluk dolgozzon. Nem sértésnek szántam, a cégről beszéltem.
2019. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"meg se érdemlik, hogy bárki náluk dolgozzon. "


így van és mégis hidd el épp ezek a cégek azok akiknek soha nincs gondjuk akik mindig akasztanak le embert.

2019. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Trogdor ***** válasza:
Ezzel egyet értek sokszor csodálkozom, hogy kutyaütő cégek valahogy mindig találnak valakit aki ott robotol. Főleg a külterületeken meg kisebb megyékben, ahol a helyiek nehezebben mozdulnak távolabbi lehetőségek felé érthető módon.
2019. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!