Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem lehet sok munkahelye...

Miért nem lehet sok munkahelyen olyan filozófiát alkalmazni hogy csak a munka legyen meg?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok akadva amikor egy munkáltató kötelezi hogy nyolc órát legyek bent akkor is ha a munka el van végezve. Nem egyszer volt az hogy kicsit gyorsabban dolgoztam a kiadott munkával a munkát el is végeztem előbb, de ennek ellenére nem engedtek haza és ott kellett ülnöm feleslegesen még két órát.

Miért van ez a szivatós logikátlan gondolkodás sok munkáltató fejében?


2019. márc. 9. 10:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én multiban dolgozom,és ugyanúgy le kell dolgoznom az órákat, ami meg van szabva. akkor is bent kell lennem, ha nincs semmi dolog. történhet valami, kellhet a segítségem.

eleve azért fizetnek, hogy rendelkezésre álljak.

ha ez neked nem tetszik, menj el vállalkozónak, akkor te szabod meg, mikor dolgozz. ha lennének alkalmazottaid, máris másként állnál a kérdéshez szerintem.

2019. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es válaszoló!

Szerintem most megöngyilokolom magam. Ilyen szégyent még nem éltem meg. Tényleg azt hiszed, hogy Balázska vagyok? Csak azért mert nem szeretem azokat az embereket akikkel együtt dolgozom annyira, hogy "bulizni" is eljárjak velük/hozzájuk, pláne úgy, hogy ha nem megyek el megkeseríti a bent töltött időmet?!

Nem, nem vagyok Balázska.

2019. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy multinál dolgozom irodai asszisztensként.

Sajnos nálunk is le kell dolgozni a 8 órát, pedig a munkámmal kész vagyok 4 óra alatt.

A legrosszabb az egészben, hogy sima excel-ben elvégezhető projektekről van szó, 100%-ban el tudnám végezni ezt otthon is, de nem engedik hogy home office-ben dolgozzak.

2019. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!