Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan múljon gyorsan a munkaidő?

Hogyan múljon gyorsan a munkaidő?

Figyelt kérdés
Nagyon monoton munkát végzek. Ugyanazt csinálom 8 órán keresztül. Állok egy gép előtt az dobálja ki nekem a részeket, én átnézem és teszem a polcra. Ez megy 8 órán keresztül. Zenét nem szabad hallgatni, munkatársaimmal nem tudok beszélni, mert nem hagyhatom ott a gépet, ők meg távolabb vannak. Szinte beleőrülök mikor azt gondolom 1 óra van még hátra a munkából, de amikor ránézek az órára, kiderül hogy még 3. Nem akarok munkát váltani, ez nagyon könnyű meló csak néha baromi unalmas. Ezért érdekelnek trükkök hogy mivel múlhatna gyorsan az idő?
2019. márc. 13. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Ne bátorítsátok a fülhallgatóra, mert a végén még megcsinálja és repül fegyelmivel. Semmilyen üzemben nem lehet használni, az egy d
2019. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

Hoppá, véletlenül elküldtem.

Az egy dolog, hogy valahol engedik.

Sajnos nincs jó tanácsom, én is 2 évet pakoltam a gépet, első pillanattól kezdve unalmas volt. Sajnos az ilyen munka ezzel jár. Ha kevésbé unalmasat akarsz, akkor bonyolultabb a feladat. Én most mérnökként dolgozok, nem is unatkozok. Fizetés is sokkal jobb, bár a felelősség is rengeteg.

2019. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Még sosem hallottam, hogy nem lehet fülhallgatót használni. Nyilván nem mindkét fülbe, de legalább az egyikbe miért ne? Én nem is zenét hallgatnék, hanem hangoskönyvet. rengeteg, rengeteg könyvet.
2019. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, azért nem lehet fülhallgatót használni, mert balesetveszélyes egy üzemben, ugyanúgy, mint a közlekedében, ha valaki nem hallja megfelelően a körülötte lévő zajokat, hangokat, figyelmeztetéseket.


Mit csinálnak a munkatársaid?

2019. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hangoskonyv okos dolog, tanulsz munka kozbe.Ugy tenyleg gyorsan mulna az ido. A fullhallgatot meg majd megkerdezem, lehet hogy szabad 1 fulessel,de ugy hogy ha valaki megszolit, halljam
2019. márc. 13. 12:41
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

Én adatrögzítő vagyok.

Imádok elgondolkozni, álmodozni, a gondolataimban élni, dehát koncentrálni kell az ügyfelek adataira, összehasonlítani, ellenőrizni őket, javítani, pótolni.

A hangoskönyv elterelné a gondolataimat.


A zene háttérben szokott menni otthon is, nem figyelek rá, untat. Otthon, úton is elgondolkozom vagy más csinálok közben.

Tehát monoton munkánál nem segít.



Kérdező, nem tudom...

Legyél el a gondolataidban vagy nem tudom.


Próbálj váltani minél hamarabb.

2019. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

Hasonló körülmények között dolgoztam én is, szintén gépnél, bár volt olyan, ahol brutál munka volt. Alig bírtam.


Még egyszer biztos nem csinálnék többet ilyet. Beleőrülnék.


Gondolom ez is valami retek gyár. Én váltanék a helyedben, de ha neked ez jó...

2019. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!