Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaügyis támogatás ideje...

Munkaügyis támogatás ideje alatt elküldhetnek a cégtől?

Figyelt kérdés

Eddig csak én voltam alkalmazott itt. Decemberben vettek fel, pályakezdő és 25 éven aluli vagyok. Ma mondta a főnököm, hogy felvesznek még egy alkalmazottat ugyanilyen feltételekkel. Nagyon nem örülök neki. Egyrészt, mert az előző munkahelyemen is szörnyű volt nőkkel dolgozni, itt meg elvoltam magamnak eddig, másrészt mert alig van itt munka, sokszor én is csak unatkozok, úgyhogy félek mikor fognak elküldeni. :( Lehetséges, hogy a támogatás ideje alatt kirugnak? Vagy az nekik következményekkel jár? Nem szeretnék megint munkanélküli lenni. :(

24N


2019. márc. 14. 12:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#19: Nagyon szánalmas és rosszindulatú ember vagy. A sors úgyis visszaadja majd neked ezt ne aggódj :)

De tényleg igaz. A senkiknek mindig magyarázkodni kell ezen az oldalon, mert ők aztán megmondják a tutit. :D

Semmi rosszat nem írt a kérdező. Plusz olyan dologban magyarázkodik neked, aminek köze nincs a kérdéshez. De azért is folytatod a nagyképű szöveged. Hányingerkeltő. Gondolom életed nincs aztán legalább itt azt hiszed magadról, hogy mekkora ember vagy. Hmm.. tévedsz. Mert olyan embereket bszogatni akik egyébként sem érzik jól magukat, iszonyú bunkóság. Úgysem fogod fel ezeket a mondatokat sem. :) Süt a rosszindulat az írásodból. És úgyis addig folytatod míg valaki szól a moderátornak, hogy kötekedni jársz vissza. Pár ilyen embert tiltattam már szóval hajrá!

2019. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát hajrá! :) de onnantól azért elgondolkodnék, milyen ember vagyok, hogy egy adott szituból meghallgatok/olvasok egy verziót, a másik felet/feleket pedig nem is ismerem, nem tudom, mit gondol, mi az álláspontja. Ilyen elven Te hibázol, mert elfogultan látod a dolgokat. De tiltass nyugodtan! :)
2019. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

És puszilgasd a lelkét, de úgy, hogy a munkahelyén bármi megtörténhet. Inkább készüljön a legrosszabbra, mintsem itt lelkizel vele és koppan egy nagyot. Én az életben is inkább a fájó igazságot mondom, ha megkérdezik a véleményem.


Ja és mielőtt tiltatsz, kérdezd meg, milyen sűrűn járok én ide kötekedni. Meg fogsz lepődni, az biztos. Legyen akkor ilyen szinten korrekt tiltás! Így, név és arc nélkül, nagyon szép dolog lesz 👌🏽🙃 részemről ennyit erről. (de az életben legyen több eszed, és ne az egyik oldal panaszáradatára alapozz, kéretik mindig meghallgatni a másik felet is, de egy anonim oldalon ez lehetetlen.) mentem is.

2019. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azért még mindig visszajársz magyarázkodni meg észt osztani :D Tiltásnál meg senki sem kérdezi hányszor kötekedsz. Itt csak a veszekedést gerjeszted. Pont elég. Tudom "mész is" de gondolom majd még visszalátogatsz pár kedves szóra jó szokásodhoz híven :)
2019. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!