Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi drogteszt önhibán...

Munkahelyi drogteszt önhibán kívül nem sikerült. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy állásinterjún, elég sokat utaztam, előre mondták hogy lesz alkohol és drogteszt is.

Az alkohol teszt negatív lett, a vizeletet a mosdóban kellett leadni, egy speciális pohárba. A tesztet el sem végezték, mert a minta hőmérséklete nem testhőmérsékletű volt, és arra gyanakodtak, hogy a mintát hoztam magammal. Kértem hogy végezzük el újra a tesztet, azt mondták felesleges. Már azt is mondtam hogy ott előttük telenyomom nekik, azt felelték a teszt nem így működik. Nem nagyon hiszem hogy tehetek bármit, de mivel egyáltalán nem csaltam, így assza a csőröm.

A másik amit említettek, hogy elég világos az állaga. Nekem a reggeli elsőt kivéve szinte mindig világos, napi 4 liter vizet minimum megiszok.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. márc. 18. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjún drogteszt? Ilyet sem hallottam még.
2019. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose hallottam még ilyet, lehet jobb is, hogy nem dolgozol ilyen ostoba emberek között.

Én is rengeteget iszok, ilyenkor szinte olyan színe van, mint a vìznek, nagyon enyhén sárga.

Aki keveset iszik, annak sötét sárga is lehet. Tényleg sokat számít a folyadék mennyiség.

Nem is értem hogy kothettek ebbe bele. Már a helyzet is megalàzò, hogy nezegetik a pisid, nem csak a tesztet csináljak

2019. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érthetnek a dolgukhoz, ha azzal sincsenek tisztában, hogy nagy vízbevitel mellett a színe is vilagosabb.


Max annyit tehetsz, hogy valamilyen hivatalos úton panaszt teszel vagy kéred, hogy vizsgálják felül.

Ha HR-esek voltak akkor a főnöknek, ha a főnök, akkor a Munkaügyön érdeklődj.

2019. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyesült Királyság. Munkaközvetítő által lettem kiküldve. Az ügynökség mondta előre, hogy lesz teszt.
2019. márc. 18. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
nyugoaton már megoldották, látod.
2019. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
és ez milyen munka területen van? valami sofőr vagy ilyesmi?
2019. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te a NASA-hoz jelentkeztél, vagy hova kellett ez? xd
2019. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Targoncásnak, Flexi típushoz.
2019. márc. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!