Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vesznek fel sehova?

Miért nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok munkanélküli, próbálkozom, de semmi, és nem értem miért.


A környékünkön kevés a munkalehetőség, itt már mindent megpróbáltam. Mostanában országosan is jelentkezgettem helyekre, de semmi.


Az esetek közel 100%-ban nem hogy nem vesznek fel, de még csak vissza se jeleznek. Pedig nem vagyok fogyatékos, van munkatapasztalatom is. Még a legszarabb gyárakból se jeleznek vissza.


Nem bírom már se anyagilag se lelkileg ezt a rohad helyzetet. Beleőrülök. Fel is adtam a munkakeresést.


De 1 hete jelentkeztem valami boltos állásra, egy ismerősöm ajánlotta. Megint ugyanaz, nem jeleznek vissza.


Szóval hogy a francba van ez az egész?! Ha állítólag munkaerőhiány van és annyira nincs ember!


Érettségim van.



2019. márc. 21. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel nem vagy egyedül én is beadtam már 30 km-es körzetbe az összes lehetséges helyre a jelentkezésem(önéletrajzom), még takaritónak is, de nem jeleznek vissza. (Szakmám is diplomám is van)Oké én alapból úgymond hátrányból indulok mert van egy ovis koru gyerekem,de mindenhol azt hallani hogy munkaerőhiány mégsem hívnak be.
2019. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én már ott tartok, hogy lassan kárt teszek magamban. Nem bírom már ezt az egészet. borzalmas ez a helyzet.

:(

2019. márc. 21. 14:28
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Még egy nyanvadt okj-s szakmád sincs?

Mert akkor nem kell csodát várni.

Önéletrajz rendben?

2019. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben megprobálkoznék külföldi munkával
2019. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Ne hogy valamit csinálj magaddal....tudom nem egyszerű én is a dokinál kötöttem ki mindjárt labort kért.... azt végül az idő is beigazolta hogy pszichés mert jobban lettem
2019. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Próbálj szerencsét valamelyik nyugat-europai országban. Gyarakban, vendéglàtàsban tuti van munka, akár szallassal is sok helyen.

Vagy ha itthon maradsz, akkor csinálj valami szakmát. 2 év alatt már le tudtal volna tenni valami okjt, vagy foszt egyetemen. De egy egyetemi alapszak is megvan 3-3,5 év alatt. Ha más nem tanulj valamit, közben meg vállalj diakmunkat. Diákként egyszerűbb szerintem, én a környék összes gyárában dolgoztam már.

Ne tegyél kart magadban, jobb lesz, ne add fel.

2019. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Rendőrség? Katonaság? Szakma tanulása a munkaügyinél?
2019. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Villamosvezetot meg bkk ellenort mindig keresnek.
2019. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szeptember óta keresek munkát diplomával, okj-és tanfolyammal és munkatapasztalattal, hátrányként nekem is van egy kisiskolásom. Itt is szinte semmi lehetőség, jelentkeztem már én is mindenre, amit hirdetnek, pl csomagolni, eladónak stb, de leginkább válaszra sem méltatnak. Azt hittem könnyebb lesz munkát találni, hogy a csapból is a munkaerőhiány folyik. A munkaügyiben tanfolyam nem indul, és közmunkát se tudtak adni.
2019. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zsu0217 válasza:
Veszprémben és Székesfehérváron bizonyos cégek vesznek fel úgy is embereket, hogy szállást adnak a messziről érkezetteknek. Munkaerő kölcsönzőkön keresztül is tudsz érdeklődni ez ügyben. Ilyen Munkaerő kölcsönző pl a Manatwork, van honlapjuk is, meg tudod őket találni, sőt ha bírod a keresőbe hogy Munkaerő kölcsönző cégek, feladja a többit is.
2019. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!