Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy ilyen kényes munkahelyi...

Egy ilyen kényes munkahelyi nehézségben, hogy kellene döntenem, merre léphetnék, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy többkérdéses problémám lenne,amiben szeretnék tanácsot kérni tőletek.Most úgy érzem,hogy nem találom a helyem és félek a jövőtől.

A munkám során emberekkel foglalkozom,ahol találkozom nagyon nehéz természetűekkel is. Egy ilyen ember nagyon kibabrált velem és folyamatosan hívogatt,fenyeget.Egy kollégámat már feljelentette,szerintük én leszek a következő. A feletesemnek szóltam,de legyintett rá.Kérte,hogy személyesen is keressem fel meg stb.Ezekután én a közelébe nem akarok menni! Ez az egyik gondom,a másik,hogy egy másik ember munkályát is nekem kellene vinni minimum 1 évig,max 2 évig.Ez két ember munkálya lenne...közben még az újak betanítását is nekem akarják adni,mert a többiek vagy már nyugdíjkorhatár vagy nem dolgoznak még nálunk 2 éve. Ez rengeteg munka lenne :( Közben jelentkeztem főiskolára,hogy a jövőben esetleg jobb helyem lehessen és ne itt kelljen dolgoznom,de így esélyem nincs elkezdeni se,nemhogy tanulni. Fogalmam nincs micsináljak. Még gyerekem sincs,azt is szeretnék,de szó szerint a képembe mondta a főnőkőm,hogy ne merjek tervezni az elkövetkezendő 3 évben...pedig rajta vagyunk,csakhát szintén egészségügyi problémák állnak a háttérben,amitől örülünk,ha lesz egyszer gyerekünk.Persze a stressz is biztos közrejátszik.

Legszívesebben felmondanék,de vidékenk élek és erre nem sok lehetőség van.


32/N


2019. márc. 25. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérlek, mondd, hogy csak szóban foglalkozol emberekkel és írásban nem kommunikálsz hivatalosan senkivel...


Egyébként pedig mondj fel.

2019. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbált velem hívatalos utón is "levelezgetni". Kaptam több oldalas üzeneteket,amikre én nem reagáltam,de az elődőm igen,amivel szívott is. Természetesen mindenbe belekötött az illető és visszaélt mindennel.Engem meg azért támad,mert nem reagáltam és nem mutattam együttmüködést.
2019. márc. 25. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha felvesznek fősulira, azonnal iratkozz is be és végezd el, mellette diákként dolgozhatsz is.


Amúgy a főnököd egy barom. Ki a ráknak hiszi magát?! Mondj fel!

2019. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!