Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni a piszkàlodo...

Mit lehet tenni a piszkàlodo munkatàrssal?

Figyelt kérdés
Főnököt nem érdekli a probléma,tehetetlenek vagyunk a folyton hibát kereső, kötekedő kolleganővel szemben.Ti hogy szerelnétek le,mit mondanátok neki? Mindenki fél tőle tart a nagy szàjàtól.
2019. márc. 31. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyedül van, akkor ki lehet osztani, senki sem állna mellé. Ahogy látom, a főnököd is inkább semleges pozit foglalt el. Ráadásul rangban nem is áll fölöttetek, ha jól értem. Mibe szokott belekötni? Nem nagyon tudok tanácsot adni, én mindig irtoztam az ilyen helyzetektol és hálistennek nem is kerültem bele szinte soha.Ha igen, rövid úton leléptem a helyről.
2019. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy szinten vagyunk a munkában,de ő figyeli és kritizálja a másikat, elég alpári módon.e miatt ment el már három kollégánk.hogy lehetne egy mondattal taccsra vágni az ilyen kellemetlen egyént?
2019. márc. 31. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért csinálja, mert azt akarja, hogy rá figyeljenek. Tehát ha nem figyelsz rá vagy elintézed azzal, hogy: aham, persze, úgy lesz... (természetesen azt sose fogod megcsinálni), akkor az a legnagyobb büntetés a számára.


Arra figyelj, amit a főnök mond. Abban a munkában ne legyen hiba. Mindenki más CTRL+A delete.

2019. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!