Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rossz indulatú, gonosz kolléga...

Rossz indulatú, gonosz kolléganő ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az egyik kolléganőm azt terjeszti rólam, hogy amikor Németországban éltem pr.stituált voltam, meg hogy még itt is csinálom, pedig ez nem igaz! Most mindenki azt gondolja, h k..va vagyok,pedig nem.
2019. ápr. 1. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És?

Van egy kitűzőm "igaz rólam a pletyka". Én simán felvenném és viccet csinálnék az egészből. Aztán főjön a saját levében a kollegina.

Az a bajod, hogy érdekel mások véleménye. Ebből úgy gimi után jó, ha kinő az ember.

2019. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól meg kell mondanod a magadét!

Állj a sarkadra!

2019. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lazán szemen köpném... :)
2019. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle egy olyan alkalommal, amikor többen vannak ott, hogy milyen forrásból vette az infóját? És máris várható részéről a hebegés-habogás, beégés...
2019. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

- Igen az voltam, na és? Amikor a puncimat nyaltad fogadó órán, akkor nem volt ez gond.


Simán odamondanám neki. :D


Egyébként meg szedd össze magadat, azért piszkál vele, mert látja, hogy hagyod, mert odafigyelsz rá, mert ideges vagy tőle. Szärd le.

2019. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tényleg az voltál, és a pasija is ment hozzád. :) Egyből abbahagyja.
2019. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szép kis kollégáid vannak ... :D irigy rád valami oknál fogva emiatt frusztrált és hülyeségeket talál ki . Szánalmas. A többi majom meg el is hiszi.
2019. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!