Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek hány %-át érdekli?

Az emberek hány %-át érdekli?

Figyelt kérdés
Valójában az a kérdés utáni mondatok, hogy "Hogy telt a hétvégéd?"

2019. ápr. 6. 04:32
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom ezert mindig hazudok valamit
2019. ápr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Akivel valamilyen kapcsolatban vagy, kolléga, barát, rokon, igenis érdekelhet! Hogy telt a hétvégéje, merre volt, mit csinált, mint amikor megkérdezik, hogy hogy vagy? Nem robotok vagyunk bakker, emberek érzésekkel és igenis beszélgetünk egymással és érdekel a másik élete is. Csak a belül üres, kiégett, depressziós embereket nem érdekli senki és semmi! Én örülök, ha a barátnőm elmeséli, merre jártak a hétvégén, hol ettek éppen, miket ajánl, mert lehet, hogy mi is kedvet kapunk és elmegyünk.
2019. ápr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem tokmind1?

Teged zavar ha csak megkerdezik mizu de leszarjak a valaszod, vagy mi az apropo targya?

Baratoknak reszletezek, idegeneknek ismerosoknek viszont nem, mert mivel forditva engem sem erdekel ANNYIRA, igy csak annyit mondok amit forditva is hallgatnek, amennyi egy beszelgetes elkezdesehez kell...

Ezt azert lehet erezni ;)

2019. ápr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
62%

totál protokoll semmi kérdés a kutyát se érdekli a hétvégéd. olyan "hogy vagy "kategória formaásg senkit se érdekel a válasz valójában


kit érdekel a hétvégéd senkit ahogy valójában téged se érdekel senkié

2019. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Töltelék kérdés. Ha van valami említésre méltó, ami megér egy (vicces vagy érdekes) sztorit, elmondom. Egyébként egy "el/gyorsan/szarul/jól" válasszal letudom.

Én csak akkor szoktam feltenni bármi ilyen jellegű kérdést, ha tényleg érdekel a válasz. A többi ember sajnos nem. Sokszor még a haverok vagy "barátok" se. Úgyhogy bár matekból szar vagyok, azért elég picike lehet az a százalék.

Főleg hogy az emberek nem szeretik a negatív válaszokat, szóval ha nem tudsz átlagosat vagy jót mondani, jobb ha meg se szólalsz.

2019. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Épp olyan sablon, mint a "Hogy vagy?", meg a "Mi újság?". Az esetek 90%-ban nem érdekli őket.
2019. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen kérdés nálunk nincs. Ha lenne akkor csak kiröhögném, és azt mondanám: Dolgoztam B+
2019. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Az emberek hány %-át érdekli? Pontosan 93%-ot (kutatás szerint).
2019. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
En csak attol kerdezem meg, akitol erdekel is a valasz, a tobbiektol nem. De tolem szokta par olyan kollega kerdezgetni, akikkel amugy alig talalkozom, alig beszelgetunk. Szerintem az ember tudja nagyjabol, mikor erdekli tenyleg a masikat a valasz, es mikor van az, hogy csak azert kerdezi az illeto, mert eppen arra jart, ahol te vagy...
2019. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha meg azt mondod hogy otthon voltál pihentél stb akkor azt vágják a fejedhez hogy miért nem csinálsz valami értelmes dolgot
2019. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!