Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha próbaidő alatt azt mondják,...

Ha próbaidő alatt azt mondják, hogy nincsenek velem egészen megelégedve, még egy hetem van bizonyítani, akkor az jelentheti azt, hogy igazából már eldöntötték, hogy elküldenek?

Figyelt kérdés
Vendéglátóipar, hotel éttermében mosogatás. Én igyekszem, de ma azt kaptam, hogy nem egészen precíz a munkám, láthatólag nem mindent csinálok jól. A próbaidőm két hét múlva jár le. Azt mondták, a jövő héten döntik el, hogy megtartanak-e, addig próbáljak belehúzni. Lehetséges, hogy ez igazából burkoltan azt jelenti, hogy ennyi időt még adnak, hogy elkezdjek keresni más munkát? Kinek mi a tapasztalata ilyen téren? Volt már rá példa, hogy egy ilyen irányú figyelmeztetés után mégis átmentetek a próbaidőn, és maradhattatok?
2019. ápr. 6. 23:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10: Tehát akkor szerinted azt jelenti, hogy ki vagyok rúgva?
2019. ápr. 7. 11:03
 12/18 anonim ***** válasza:

Attól függ; ha azt jelenti, hogy konkrétan belegebedsz a munkába és 110% mellett is folyamatosan vétesz hibákat, ne maradj.


Ha olyan hibák, amiket lustaság (ezt nem sértésnek szánom) szül, akkor persze, kapd össze magad.

2019. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt :D
2019. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gondolom van felvétel, és ha nem jön senki, akkor maradhatsz.
2019. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: A hirdetést sosem vették le, az való igaz.
2019. ápr. 8. 12:14
 16/18 A kérdező kommentje:
Nos, csakugyan vége lesz. A holnapi az utolsó napom. Tehát jól sejtettem, virágnyelven azt jelentette, hogy még egy hetem van.
2019. ápr. 12. 09:14
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2019. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17: Csakugyan kár, tekintve, hogy brutto 1800 euro lett volna per hónap. De amúgy jó eséllyel igaz a teória, hogy direkt cserélgetnek.

Itt szerencsére könnyebb egyenesben maradni, mint odahaza. És kezdettől volt B-tervem.

2019. ápr. 12. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!