Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy támogató főnök?...

Milyen egy támogató főnök? Hogyan képzelitek el?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 23:24
1 2
 1/12 Miss Endzsi ***** válasza:
60%
A pénzével másokat is segít előrébb jutni, nem húzza le a csapatot azzal, hogy csak magának akar mindent. Nem hurrog le senkit, inkább elmagyarázza, megmutatja mi a helyes út. Többször hangoztatja, hogy csapatban menni fog. Egyenlőként kezel mindenkit.
2019. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezik. Megbízható, a dolgozói magánjellegű dolgokat is elmondhatnak neki, határokon belül. Ha bármilyen problémája van a dolgozónak (családi, egészségügyi, stb), akkor minden lehetséges módon segíti a probléma megoldásában. Nem hajtja a dolgozót, mint egy állatot (akkor az elvégzett munka minősége is romlik, ugyebár), nem tekinti magát felsőbbrendűnek, igazából nem is főnök, hanem vezető, aki ugyanúgy kiveszi a részét a munkából.
2019. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem oda figyel a te érdekeidre is. Szóval pl fejlődésben. Vagy mondjuk ha vannak valami kezdeményezéseid, akkor nem elnyomja azokat. Talán.
2019. ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első: micsoda??? Mi az hogy a pénzével segít másoknak előre jutni? Ekkora baromságot :D
2019. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Miss Endzsi ***** válasza:
Úgy értem, hogy normális fizetés van, nem pedig a minimálbérnél meghúzza a határt, mert neki minden kell.
2019. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Miss Endzsi ***** válasza:
Valamint a pénz egy részét visszaforgatja, és fejleszti a munkakörnyezetet.
2019. ápr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan, mint az Én főnim! ❤️
2019. ápr. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miss Endzsi: a főnök nem feltétlenül határozza meg a fizetésed, sőt, legtöbb esetben nem. Egy iskolai fizikatanárnak az igazgató a főnöke, de semmi köze a fizetéséhez. Nekem a multinál ahol dolgozom van beosztottam, de van főnököm is, neki is van főnöke, neki meg külföldön vannak főnökei az anyacégnél.
2019. ápr. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Miss Endzsi ***** válasza:
Ha nagyon úgy akarjuk nézni, a kisebb főnökök csak továbbító irányítók nem igazi főnökök, így az nem is szabhatja meg a béreket.
2019. ápr. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha odamegy hozzá az ember, akkor lehet tőle kérdezni, tud válaszolni rá, ha kell, akkor közösen át lehet vele beszélni problémákat, megfontoltan, de támogatja az újításokat.
2019. ápr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!