Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha nincs kedvem...

Mit tegyek ha nincs kedvem részt venni a csapatépítôn?

Figyelt kérdés
Muszáj mennem, mert szabit se kértem meg amúgy sincs túl sok. Igazából még sose voltam ilyenen de olvastam róla hogy milyen lehet. Lassan 1 éve dolgozok a cégnél de én irodai munkát végzek és nem tartozok egyik részleghez sem, akik szerelnek. Csak páran vagyunk nők és még mindig nem tudtam beilleszkedni. Egész nap gép előtt dolgozok és nem tudtam összebaratkozni senkivel. A legnagyobb baj hogy eléggé zárkózott csendes vagyok és egy helyen se tudtam eddig megnyílni. Félek ettől az egésztől hogy mi vár rám. Kellemetlen lesz egy csendes embernek ez?
2019. ápr. 11. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nőként tuti nem lesz semmi gond, biztos lesz olyan pasi, aki szívesen beszélgetne egy kedves és helyes hölggyel.
2019. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a program.


Ha pl kocsmázás, éttermezés, ott úgyis klikkek alakulnak ki, akkor be tudsz csatlakozni a melletted ülők beszélgetésébe. Az elején csak hallgatod őket, vigyorogsz rájuk, belehümmögsz, utána úgyis bevesznek a beszélgetésbe.


Ha pl olyan, mint a jégkori vagy hasonlók, azt tudod egyedül is élvezni.


Nálunk Baseball volt a legutóbbin, ami nem megy túl jól. Nem volt tétje, a győztes csapat nem kapott semmit. Az elején tetszett, hogy sorra kerültem, bénáztam, nevettünk, a túloldalon nem kaptam el a labdát vagy elejtettem, nevettünk. Mindenki a saját képességei szerint játszott és tök jó volt. Aztán jött oda 2-3 ember, hogy így fogjam az ütőt, úgy kapjam el a labdát, így rogyasszak, de két percenként, folyamatosan. Utána feszengtem, állandóan arra figyeltem, hogy az utasításaikat kövessem és a végére nem is élveztem az egészet.


Jó, persze, rendben, hogy megmutatják, hogyan kell rendesen játszani, de ezt miért nem elég egyszer? Miért kell véresen komolyan venni? Miért nem lehet csak elbohóckodni és kész?

2019. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Akkor lehet ez egy jó alkalom, hogy beilleszkedj! Próbálj meg lehetőségként tekinteni rá. Valószínűleg nem lesz rosszabb, mint az eddigi egy éved magányosan.
2019. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene szabit kérni, és miért lenne muszáj menni? Vagy ez munkaidőn belül van?
2019. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen rendes munkaidőben van és ott helyben
2019. ápr. 11. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szabit vennék rá. Jóaz.
2019. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél laza, viselkedj természetesen és mosolyogj :)
2019. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!