Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a munkahelyetek?

Milyen a munkahelyetek?

Figyelt kérdés

Főnök, kollègák, lègkör, munkaidő vagy bàrmi ahogy jellemeznètek?

Kezdem èn

Keddtől szombatig tart a munkaidő, naponta 7 óra àtlagosan. 5:45-kor kezdek. Főnök jófej, nem az a nyakadba loholós hajtós. A csapat inkàbb idősebb korosztàly 40-60, de vannak azért fiatalok is. Nagy a csapatösszetartás.


2019. ápr. 13. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Klassz a munkahelyem!
2019. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Áskálódó, furkálódó, kaméleonos... Mo.-n a plafont veri a szint, külföldi viszonylatban a béka s×e alatt sincs.
2019. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Munkaidő 8 óra, eleinte próbáltak marasztalni de már feladták, főnökömön akkor is látszik, hogy boldog ha már 10 percet maradok.

Főnök rendes, megértő, vannak tervei, de nagyon elfoglalt és néha feladat nélkül maradok amit utálok. Azonkívül ha van is feladat, nem mindig túl érdekes.

Csapat? Alkoholisták, 8 általánost végzettek és hasonlók (én diplomával íróasztal mögül támogatom a munkát, tehát 90%-ban nem vagyunk egy légkörben), a többség 40 fölött, összetartás nincs, úgy kell csoportokat kialakítani hogy ne öljék meg egymást. Bejárogatnak az irodába kibeszélni egymást, hátha kirúgnak valakit és hasonlók. Gyakran lopnak el munkaeszközöket illetve rongálás is előfordul. Aztán csodálkoznak, hogy kb senkivel nem beszélgetek :D alapvetően konfliktus kerülő vagyok, csak akkor nyitom ki a számat ha már valaki direkt sérteget, ezt az egyet nem hagyom.

2019. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
8 órás munkaidő, 7-15 ig. A főnököm normális, persze vannak hülyeségei időnként, mint mindenkinek, de engem nem szokott cs.sztetni. Ha kér valamit, akkor azt meg kell csinálni természetesen. De alapjában véve nincs vele gondom. Egyedül dolgozom egy irodában, ennek vannak előnyei és hátrányai is. A kollégákkal nem különösebben szoros a kapcsolatom, rosszban, de különösebben jóban sem vagyok senkivel. ők több kisebb csapatban dolgoznak, én kívülálló vagyok. Így a konfliktusokból is nagyrészt kimaradok. Összességében nem rossz a légkör amúgy. A korosztály abszolút vegyes, én a kevés fiatal közé tartozom. Teljesen elégedett vagyok a munkámmal, de biztos hogy nem itt fogom eltölteni az egész életem.
2019. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Összetehetem a két kezem, 100-ból 100.

A környezet szép, 8.30-17-ig meló, szellős, összetartóak és segítőkészek.

Mondhatom ki van ny**va a s***ünk de komolyan.

Dolgozni persze kell de aki teljesiti a mutatókat azt csak dicsérik.

Ha hibázunk is, akkor is csak figyelmeztetnek hogy máskor jobban figyeljünk.

Igazából nincs is következménye pl késésnek se vagy ha vki lóg kicsit...de azért mindenki betartja a szabályokat.

20-tól 60ig minden van, csapatépítőkre én nem járok de ez nem gond, ismerik a háteremet.

2019. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem. Túl sok tudást nem igényel, nem innen fogok nyugdíjba menni, de nehéz lesz itthagynom egyszer, mert ide tényleg örömmel jövök be minden nap.

A főnökök (négyen vannak) jófejek, szeretem az összeset. Nem b..szogatnak, normálisan kérnek meg dolgokra, ők is csinálják azokat a munkákat, amiket mi, és velük is ugyanúgy szoktunk hülyülni, mint egymással. Egész nap zenét hallgatunk, hülyülünk, beszélgetünk, elvagyunk (és egyáltalán nem megy a munka rovására, sőt, jót tesz a jó hangulat), szinte mindenkit szeretek. A csapat 95%-a huszonéves, de vannak 18-19 évesek is, meg 33, illetve a legidősebb 40. 4 műszak van, amiből a legtöbben 3-ban dolgozunk, ez mondjuk nem a legjobb. Reggel 7-től este 23-ig bárhogyan eloszlik a 8 óra (már amikor 8... kevesebb is és több is szokott lenni), de általában 7-15, 15-23, vagy köztes bárhogy.

2019. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Főnök: közvetlen főnökönet imádom,a másikkal sincs problémám,bár nem mindent úgy csinálnék,ahogy most teszi

Kollégák:többségével jól kijövök,viszont úgy néz ki,marad pár ember,akinek menni kellene

Ez szerintem a lékörre is ki fog hatni rövid időn belül,nem jó irányba

Feladat: szeretem,amit csinálok,de lehetne változatosabb,azonban most jobb,ha nem vagyok más projekteken is

Fiztés...hát nagyon kevés

Munkaidő:nekem megfelel,a rugalmasság plusz pont

Utazási idő is pont jó.

2019. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs okom panaszra összességében.
2019. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!