Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor még illik visszahívni...

Ilyenkor még illik visszahívni a főnököt?

Figyelt kérdés

4-ig van a munkaidőm, utána még dolgom volt, le szoktam némítani a telefont, mert már nem veszem fel az ügyfeleknek. Háromnegyed 5-kor hívott a főnököm, de csak most vettem észre kb 5 perce. Szerintetek illik visszahívni ennyi idő után vagy hagyjam mára?

N


2019. ápr. 15. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát most már hagyjad. Mondjuk én amúgy sem veszem fel munkaidőn kívül senkinek se a melóból.
2019. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy hívd vissza. Ha annyira fontos, majd újrahív vagy ír sms-t, hogy fontos a dolog. De ami addig ráért, az ráér holnapig is. Azért majd írd meg, hogy mi volt ennyire sürgős neki.
2019. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én visszahívnám,főleg,ha korrekt.
2019. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sosem hívott még munkaidőn kívül. Bánom,hogy ennyivel később vettem észre, hogy hívott, de gondolom nem vagyok köteles munka után is folyton a telefonom nézni. Örülök, ha nem kell már beszélnem senkivel este.

Nem hívtam vissza végül. Ha holnap elmondja mit akart, leírom majd második válaszoló :) Csak nincs nagy gond :S

2019. ápr. 15. 18:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem veszítesz ha küldesz neki egy sms-t, hogy most került a kezedbe a telefonod, most láttad hogy keresett, de nem akarod a hívással zavarni, ha gondolja, most hívhat. Azzal te sem zavarod, de mégis reagáltál a hívására és holnap nem kell magyarázkodnod, hogy késő volt stb. Hiszen olvashatta, hogy késő volt.
2019. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én este hétig hívok embereket, szóval szerintem 17:39-kor nem illetlenség hívni a főnököt.


Engem egyszer kolléga hívott kétszer egymás után; egyszer kb este 10-kor, rá következő reggel kb reggel hétkor (konkrétan a telefonjára ébredtem). Na akkor nagyon tátottam a számat. :) Szóval a 17:39 még nem egy nagy dolog, még emberi idő :)

2019. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
(Arról nem is beszélve, hogy este 10 környékén még meg is ijedtem, mert azt hittem, valami történt a családdal (baleset, haláleset, hasonlók). Az embernek késői hívásnál egy ismeretlen számról (kijelezte a számot csak nem volt elmentve) nem az az első gondolata, hogy biztos a kolléga hív. :D )
2019. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Arról nem is beszélve, hogy este 10 környékén még meg is ijedtem,“


Én egy ismeretlen számról jövő hívástól este 10kor nem ijednék meg. Szarnék bele kinyomom kikapcs némítás aztán hadd hívjon az állatja.

2019. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8 - valami olyasmire számítottam, hogy rokon hív valakinek a kölcsönadott mobiljáról, hogy épp most rabolták ki a világ végén, amikor jött haza valami éjszakába nyúló rendezvényről vagy egy random ember hív, hogy az egyik rokonom most szenvedett balesetet és viszik a kórházba, stb.


De hajlamos vagy túlkomplikálni. :D

2019. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"De hajlamos vagy túlkomplikálni. :D"



ÉN???? Tán TE komplikálod túl nemde? Én aztán nem. Engem aztán hvíhat nem este 10kor hanem akár 17h után munkaidő után kb bárki. Nem veszem fel autofilter vagy épp be se vagyok kapcsolva

2019. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!