Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Illik, szabad az ilyet szóvá...

Illik, szabad az ilyet szóvá tenni? Hogyan lehet kezelni egy ilyen szituációt?

Figyelt kérdés

Kollégám pár hete beteg volt (5-en ülünk egy irodában, végigment mindenkin a takonykór). Fennhangon hirdette, hogy ő el nem megy orvoshoz, semmivel sem fog hamarabb meggyógyulni. Még csak egy napot se vett ki, hogy kicsit kikúrálja magát. Mindegy, nem az én dolgom. Viszont azóta folyamatosan, már negyedik hete 2-3 percenként krákog, harákol, prüszköl. Kellemetlenül erőltetett, hangos, idegesítő krákogás.

Egyedül vagyok nő. Rettenetesen zavaró és idegesítő. Lehet ezt valahogy normális módon kezelni? Nekem ötletem sincs.



2019. febr. 20. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, de ha annyira zavaró, inkább a főnöknek jelezd, hogy küldje el szabira.
2019. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adj neki egy maszkot, hogy viselje ha mások is vannak vele egy légtérben
2019. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az nem jutott eszedbe te kis liba hovámész..slalalalala ,hogy a betegszabi nem fizet valami jól? Ésch ha hitele van,stb muszáj dolgozni? Ha,te volnál ilyen helyzetben,vagy valaki ilyen "em,berséges" lenne a saját kollegájábval? Örülnél neki? Ha hobókór lenne már végigfolyt volna rajtad is!
2019. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kőgazdag, hobbiból dolgozik, és év végén mindig megy a sakkozás, hogy hova írjuk ki a megmaradt szabijait, mert kivenni nem hajlandó, mert felesleges - szerinte. 30+ szabinap jár neki éves szinten a kora alapján, ebből kb 15-20-at vesz ki. Egy sztahanovista f...


Amúgy a 'liba' korból már kiléptem, 30+ éves vagyok, de köszi a fiatalítást :) És mivel engem is megfertőzött, én kivettem 2 nap szabit, kikúráltam, kifeküdtem a nyavaját, és nem a kollégákat és ügyfeleket köhögtem össze ;)

2019. febr. 20. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na hármaska is egy megkeseredett vén valami lehet :D
2019. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 asnak eszébe se jut, hogy lehet nem lesz kevesebb a fizuja, viszont ha súlyosbodik az állapota, költheti gyógyszerekre. Mellesleg mindenkit megfertőz az illető. Nem mindenkinek erős ám az immunrendszere!
2019. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!