Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit lehet most 2019-ben...

Mennyit lehet most 2019-ben Budapesten èrettsègivel, folyèkony angol nyelvtudàssal havonta keresni? Bàrmi, de nem irodái munkakörben.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak érettségivel semmit. Kéne egy végzettség/szakma.
2019. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Vagy marad a McDonald's.
2019. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Igen, vannak olyan állások, ahol 240-260 ezret tudsz keresni a jelenlegi kompetenciáiddal, szóval igen, el tudsz vele helyezkedni.


Viszont szeretném, ha vennéd a fáradságot, és megkeresnéd azt, amelyik számodra leginkább megfelel közülük. Belinkelni nem fogom.

2019. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Érettségivel bármelyik gyárba felvesznek 2,3 vagy akár folyamatos műszakba, irodának még a közelébe se kell menned. Ha eleget túlórázol, simán megkeresed a 200 ropit.
2019. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van szakmàm csak nem azzal szeretnèk elhelyezkedni. Azzal pont irodai munkàban lehetne. Ezèrt gondoltam meg sem említem az àllàskeresèsnèl. Akkor ezek szerint ez nem jó ötlet. Angol hasznàlható, folyèkony nyelvtudàs semmit nem èr szerintetek? Vagy az nagyon alap ès mindenkinek van? Van egy màsik aktìv nyelvtudàsom is, holland, de körbenèztem ès azzal csak irodai munkakörben lehet elhelyezkedni. Egyelőre nem most keresek csak èrdeklődök, hogy mikre lenne lehetősègen mennyi pènzèrt. Hàt gyàrba, mcdonaldsba nem nagyon szeretnèk. Köszi amúgy a vàlaszokat.
2019. ápr. 16. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi baj az irodai munkával?
2019. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi, csak, hogy nem nekem való. Nem tudom egèsz nap a monitort nèzni.
2019. ápr. 16. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aldi/Lidl bolti dolgozóként 200 felett lehet keresni. Ha jól vezetsz, GLS/Bárdi/Unix sofőrként szintén.
2019. ápr. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!!!
2019. ápr. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!