Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjú végén, ha megkérd...

Állásinterjú végén, ha megkérdezi a munkáltató, hogy “Van-e még kérdése? ”, ti miket kérdeznétek?

Figyelt kérdés
Tudom, bármit, ami a pozícióval kapcsolatos, meg lehet kérdezni, de amikor én eddig interjúzni voltam, azok az információk, amik engem érdekeltek és fontosak voltak, mindig elhangzottak interjú közben, viszont szokták tanácsolni, hogy mindenképpen szükséges ilyenkor valamit kérdezni. Olvasgattam tanácsokat, de ilyeneket nem szeretnék kérdezbi, hogy pl. “Milyennek írná le a vállalati kultúrát?”, mert tök kellemetlennek érezném. :D Egyszer megkérdeztem, hogy hogy zajlik egy átlagos munkanap és az interjúztató kb. hülyének nézett. Szerintetek? Ti mit kérdeznétek?
2019. ápr. 22. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam kérdezni, hogy mennyi túlóra szokott lenni. Ilyenkor általában látszódik, hogy hezitálnak vagy próbálnak hazudni, én pedig olyan helyre nem megyek ahol elvárják hogy 50 órát dolgozz egy héten.
2019. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eddig egyik interjú alatt sem esett szó a kiválasztás folyamatáról, így én ezeket szoktam megkérdezni: számítható e további kör a kiválasztási folyamatban? Mikorra várható a folyamat vége? Mikorra várhatom a visszajelzést?

A pozival kapcsolatban esetleg még a munkaidőt lehetne megkérdezni, rugalmas vagy fix. Más most nekem sem jut eszembe.

2019. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amiről esetleg nem volt szó és érdekel. A munkavégzéssel, felelősségi körökkel kapcsolatban áltálban nem szeretnek mindent elmondani
2019. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt szoktam megkérdezni, van-e táppénz és szabadság.Mert van amelyik szeret ezekkel trükközni és késöbb derül ki, hogy nincs.Vagy a nettó fizut, ha magátol nem meri kinyögni a munkáltató.
2019. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, ha már az első interjún a nettó fizetésről és a táppénzről kérdezgetek, mikor még fel sem vettek, jó esélyem van rá, hogy a kukában landol az önéletrajzom. :D
2019. ápr. 22. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő... Akkor mikor kérdezed meg, hogy mennyiért kell dolgozni? Ha már felvettek? Vagy akkor már megvárod az első fizetést és akkor nem kell kérdezni se?
2019. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahova eddig dolgozni mentem, mindenhol úgy működött, hogy tettek egy ajánlatot a fizetésről, juttatásokról és eldönthettem, hogy elfogadom-e vagy nem. Szerintem normálisabb helyeken így megy.
2019. ápr. 22. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a betanuási idő (nem próba, hanem betanulás)?
2019. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!