Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért nem vesznek fel engem...

Azért nem vesznek fel engem betanitott munkàra mert depressziós vagyok és gyengefizikumú?

Figyelt kérdés
Ez a két oka lehet hogy még oda se vesznek fel. Szàmit ez nekik ennyire?? Szerintem észreveszik hogy màs vagyok mint àtlag, mosolyogni se tudok. De akkor mit tegyek ha azonnal munkàba àllnék?? Igy ahogy vagyok nem akarok vàltozni. Nagyobb se leszek bàrmennyit eszem. F

2019. ápr. 23. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha depressziós vagy,akkor először egy pszichológushoz kellene menned,és meggyógyulnod,utána munka.
2019. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar voltam en nem akarok ilyenekhez jarni tobbet. Dolgoznek inkabb, akar azonnal.
2019. ápr. 23. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Mondj olyanokat hogy már 12 oráztál, műszakoltál is mashol éveket is, birod a 4 muszakot is es az ejszakazast is, ez az álmod, soha nem vagy tappenzen, beersz időben, a pontossághoz elmebetegen ragaszkodsz, plusz es minusz 40 fokban is dalolva mész be, kulcsot is adhatnak mert szivesen nyitsz és zàrsz azaz te vagy az első aki megjelenik es az utolso aki hazamegy.

Másnap már kezdhetsz is

2019. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld munkaközvetítőn keresztül!

Első körben azokban bíznék meg, akiknél van diákmunka is, azokat talán jobban ellenőrzik. Meg tescoba mindig keresnek árufeltöltőt/pénztárost.

2019. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológusnál mennyi ideig jártál? Miért nem érezted, hogy segít? Próbálkoztál másikkal? Mennyire adsz bele Te is a kezelésbe (próbálsz megnyílni?)?


Ha ilyen súlyos, akkor addig nem fognakal alkmazni, amíg nem látnak javulást.


Ha én hozzám jön egy lelkileg összeomlott akárki, aki az interjú erejéig se képes életkedvre lelni, nem alkalmaznám, mert


- a folytonos lehangoltság a csapat többi tagjára is ráragadna és mérgező lenne lelkileg a hely


- nem tudom, mire számítsak; búsan elvagy x órában vagy konkrétan Rád törnek hullámok, amikor be se jössz dolgozni vagy csak x óra késéssel, olyan súlyos fájdalom tört rád út alatt - esetleg munka közben omlassz össze gyakran és addig helyetted dolgoznak a többiek


Nos ezt gondolja egy vezető vagy egy HR-es, amikor Rád néz.


A gyógyulás hosszú és apró lépésekben zajlik, türelem kell hozzá.

2019. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!