Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Milyen munkakörökben lehet dolgozni az ügyfélkapukban?

Most kaptam egy lehetőséget hogy jelentkezzek ügyfélkapuba munkára, de nem tudom milyen munkakörök vannak (csak ügyfélfogadás vagy más is), valamint, hogy mennyi a fizetés?

Keress kérdéseket hasonló témákban: állás, ügyfélkapu, munkakör

ápr. 23. 18:39  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Bocsi kormanyablakban

# 1/1Időpont ápr. 23. 19:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarországon milyen munkakörökben lehet elérni nettó 300 ezer forintos fizetést?
Introvertáltként milyen munkakörökben helyezkedtetek el eddig?
Biomérnök egészségvédelmi specializációval milyen munkakörökben dolgozhat?
Ezekben a munkakörökben kb mennyit lehet keresni havonta?
Milyen munkakörökben dolgoznak a cigány emberek?
"Veszélyes" munkakörökben jártas tanácsadó válaszát várom.10 évig gázdíjbeszedő voltam, milliókkal és gázsprével a táskámban mászkáltam naponta az utcákon. Ha esetleg ez...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!