Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez most nagyon rosszul jött,...

Ez most nagyon rosszul jött, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Leszázalékoltként dolgozom egy rehab munkahelyen, takaritok. Éppen söprögettem az intézmény körül majd bementem az egyik portán. Ott egy őr volt és azt mondta hogy takaritsak össze a porta körül. Én mindent amit láttam felsöpörtem, de ő bunkón beszólt hogy én nem látok?? Meghogy ilyen a mesében sincs hogy nem veszem észre a szemetet.a bunkó stilussal van a probléma, ő nem a főnököm meg mindig ihyekszem a legjobb tudás szerint dolgozni. Pszichés betegségem van, és nagyon rosszul esett. Ilyenkor mindig veszélyben érzem a munkám
2019. ápr. 25. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak őt minősìti, nem téged. Ahogy ìrtad, mindig igyekszel a legjobb tudásod szerint dolgozni, ezt neki is észre kellett volna vennie...
2019. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megjegyezted, aki bunkón beszólt?

Legközelebb nézd levegőnek. Ha szól neked, nézz rajta keresztül. Ha még jobban pattog, akkor annyit mondj neki, hogy neked X úr a főnököd, kizárólag tőle fogadsz el utasítást.

2019. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra. Gyors étteremben én a pultos voltam és nem csak a kiszolgálnom kellett, hanem árut feltölteni, üveget pucolnom, felsöpörnöm, felmosnom.


A szakács pedig kiakadt, hogy nem a kész ételt kavargatom és, ha kavargatom is, rosszul csinálom.


Beszólt nekem egy ilyet, hogy "Te hogy tudod saját magadat elviselni?! Mert én nem tudlak Téged.". Tettem rá magasról. Az ő dolga, ha semmiségeken megy fel benne a pumpa :D

2019. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!