Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, aki egyenesen...

Van olyan, aki egyenesen imádja a munkáját, munkahelyét?

Figyelt kérdés
Mit és hol dolgozol, miért érzel így a munkád iránt?

2019. ápr. 27. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Mekiben dolgozom és imádom :) Igazából a csapat teszi, szörnyen jó a társaság nálunk és a beosztás is rugalmas, fizetés is egész jó. A főnökeim isteni arcok. Örömmel megyek be :)
2019. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ezen az oldalon mindenki, a valóságban kb senki.
2019. ápr. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, és nem csak itt, valóban nagyon szeretem. Olyat csinálok ami érdekel, jó is vagyok benne, közvetlen felettesemmel nagyon jó viszonyom, hasonlóan gondolkozunk, támogat, elismer.

Egyébként elég komplex a munkám nem részletezném, autóipari gyártó vállalatnál vagyok "nem klasszikus" értelemben vett mérnök

2019. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Aki önállóan, vállalkozóként végzi a tevékenységét, szerintem sokkal boldogabb tud lenni, mert a maga ura.
2019. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jól érzem magam a munkahelyemen. A főnökeim dicsérnek, megbecsülnek és már egész jól belerázódtam. Vannak sikerélményeim, de tudok még tanulni, fejlődni.
2019. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ên is nagyon szeretem. Távmunkában webfejlesztek. Soha nem unalmas, mindig változatos a munka, kihívásokkal teli. És jó érzés hogy megbecsülnek.
2019. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1# én is ott dolgozom , jól érzem magam de nem egy állom munkahely.

Az én tapasztalatom más de van ettől rosszabb is. :(

2019. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!