Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem jönnek rendbe a...

Miért nem jönnek rendbe a dolgaim ha egyszer van munkahelyem?

Figyelt kérdés
Dolgozom,van munkahelyem,viszont így sem érzem jól magam,nincsenek barátaim,barátnőm,magányos is vagyok.Azt hittem hogyha lesz munkahelyem jó irányba fognak változni a dolgok de nem így lett.Úgy érzem,az hogy az embernek van munkahelye az semmit sem ér.
2019. ápr. 27. 23:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg nem érdekel senkit hogy én dolgozom,meg becsületes vagyok,ha beszélgetek is egy lánnyal szóba se kerül a munkahely.Nem érdekli a lányokat hogy dolgozom e vagy sem.Attól hogy van munkahelyem még nem érdeklek senkit,a munkatársaimat sem érdeklem.Csak a saját dolgukkal törődnek,meg a telefonjukat nyomkodják.
2019. ápr. 27. 23:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A munkahely nem minden, csak egyetlen vetülete az életnek. Nem ez határozza meg az embert, és nem oldja meg a problémáit sem (legfeljebb anyagi értelemben segít rajta, ha eleget fizetnek).
2019. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én meg azt hittem ha lesz munkahelyem rendbe jönnek a dolgaim.Azt hittem a munkatársaim a barátaim lesznek meg a munkahelyen majd összejövök egy lánnyal.Nem így történt.Még magányosabb vagyok,mint amikor nem dolgoztam.
2019. ápr. 27. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát attól, hogy nem így lett, még rendbe jöhet az életed! Bár voltak elfogadható munkahelyi kapcsolataim, sem szerelmem, sem barátom nem lett munkahelyről soha.

Ott elsősorban pénzt keresünk, nem kapcsolatokat.

2019. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig a munkahelyen kellene ismerkedni,barátokat szerezni hiszen egy légtérben vagyunk ugyanazokkal az emberekkel nap mint nap.De én nem érdeklem a munkatársaim,azt se veszik észre ha szomorú vagyok.El vannak foglalva a saját dolgukkal,nem érdekli őket az én magányom.Otthon egyedül nem vagyok olyan magányos mint a munkahelyen.
2019. ápr. 28. 00:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A munka önmagában nem megoldás. Biztosítja, hogy rend legyen az életedben és legyen forrásod a többi felépítésére, de azért mert van munkád, nem fog a barátnő az öledbe hullani...
2019. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A munkahely a pénz keresésre való és semmi másra. Ez nem iskola hogy barátokat szerez.

Hány éves vagy kérdező?

2019. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a munka az munka, nem ettől leszel jobb vagy rosszabb valamiben.

Na pont ez nem oldja meg az életed.

2019. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!