Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A hivatalok, irodák és hasonló...

A hivatalok, irodák és hasonló helyek pénteken miért csak 12-ig vannak nyitva?

Figyelt kérdés
Nem beszélve a munkaügyi hivatalról, ami nálunk még egy napot zárva is van hét közben. Azt úgysem hiszem el, hogy annyi sok intézni való van ott, hogy szükséges egy ügyfél-mentes nap...
2019. máj. 3. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Miért ne ebédelnénk? Mindenki bekap valamit gyorsan amikor tud a gép előtt ülve."



Atyaég... Inkább ledolgozok fél órányi ebédszünetet, mint ez.


Én a pénteken hamarabb elmenetelt se szeretem, ha cserében hétfőtől-péntekig 9 órát kell bent poshadni; nekem az a fél óra különbség is számít. De sajnos kb minden irodai munkahelyen bent kell lenni 9 órát hé-csü, alig volt olyan helyen interjúm, ahol 8,5 óra van minden nap. Pedig nekem, személyesen egy 7:30 - 16:00 munkaidőhöz nem is lenne további hozzáfűznivalóm, hanem boldog arccal.



A hivatalok meg sokszor úgy vannak nyitva, hogy nem tudja az ember elintézni az ügyét...

2019. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért az is számít ám, hogy milyen munkát kell végezni, nemcsak az, hogy irodai. A hivatalok szr helyek most, dolgozhatsz 2 ember helyett minimum, mivel a nyugdíjba menők, lemondók, gyesre menők helyett évek óta nem vesznek fel senkit. Az ugyfelszolgalaton sok helyen rövidült is a nyitvatartás, mert nincs elég ember, akit le tudnak küldeni. Vagy ha lemegy, akkor nincs, aki intézze az ügyeket. Lehet választani. És ezt ki szívja meg? Az ügyfél, nyilván.
2019. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!