Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy engedhet meg magának...

Hogy engedhet meg magának ilyet egy pénztáros?

Figyelt kérdés

Rossz napja volt, frusztrált volt, vagy nem tudom, de olyan hangnemet megengedett magának velem szemben, hogy azóta se mentem annak a boltnak a közelébe, nem is akarok soha, hátha még ott van.

Be volt zárva a pénztár, csak a másik volt nyitva. Állt egy hölgy előttem, beálltam mögé.

Erre a srác kinyitja a saját pénztárját, és üvölt rám, hogy "Hé, nehezedre esett volna ide jönni?"

Ezek után nem is akartam átmenni, pukkadjon meg, de akihez beálltam, közölte, hogy zár, és fáradjak át a kollégához.

Jól van, gondoltam, majdcsak nem szedi le a fejem.

Erre amikor odaállok, rám kiált, hogy "Bú, köszönni nem tudsz?!"

Hát, én zavaromban már nem hogy köszönni, de megmukkanni se tudtam, velem még így eladó nem beszélt.

Lehúzta a dolgaimat, majd a visszajárót úgy dobálta utánam, a pontgyűjtőkártyát az utánam jövő vevő adta nekem vissza, mert ott felejtettem, annyira le voltam döbbenve.

Kb az élet megállt teljesen a boltban, a vevők mind bámultak, a férfi meg, aki utánam állt, megkérdezte, minden rendben-e. Mondtam, igen, és kirohantam az utcára.


Tudom, hívni kellett volna a főnököt és mosolyogva végignézni, hogyan rúgják ki ezt a barmot, de annyira lesokkolódtam, hogy azt se tudtam, hogy hívnak.

Örültem, hogy kikerültem onnan.


Én 25 éves vagyok, a srác 18-20 között lehetett, diákmunkás, nyilván.


2019. máj. 3. 16:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hihetetlen még leírva is, de nem kamu.

Se előtte, se utána nem engedett meg magának egyetlen eladó se ilyen hangnemet.

Magam is dolgoztam eladóként, de engem megnyúzott volna a főnök elevenen ha töredéke ennyit megengedtem volna magamnak.

2019. máj. 3. 16:54
 2/20 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ha ez számít.
2019. máj. 3. 16:55
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy már nem dolgozik ott.

Engem ennél kevesebbért rúgtak ki. Én is utálom az embereket és én is mogorva, eladónak nem való hozzáállással dolgoztam. Mentségemre szóljon, hogy úgy erőltették rám ezt az állást és szerencsére csak két és fél hónapot kellett kibírnom, utána kirúgtak. Arra jó volt mondjuk, hogy lássam belülről és azóta sokkal nagyobb tisztelettel és türelemmel vagyok a pénztárosok iránt.


De ez a srác egy gyökér volt. Én tuti beugattam volna neki izomból.

2019. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha rossz napja van, akkor mért rajtad tölti ki a feszültségét? Szerintem eleg szánalmas az ilyen viselkedes..Ne foglalkozz vele, biztos nem kapott este puncit :D
2019. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Na, ezek szerint utolsó szerint rendben van ez a viselkedés -.-


Az első kettőnek köszi.

2019. máj. 3. 17:03
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

A külvilág egy zord, veszélyes hely. 😬😖

Err készülj fel ha kilépsz az ajtón.

Én eleve ezért megyek Tescoba, mert ott van önkiszolgáló kassza, ami még gyorsabb is, így nem kell végighallgatnom a pénztárosok csevejét.

2019. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

Zord hely de tuti te lennél a legjobban felháborodva és te hisztiznél a leghangosabban, ha valaki a tyúkszemedre lépne.

Hova süllyed még az emberiség színvonala? Mikor döntöttünk úgy, hogy az emberség már nem divat...?

2019. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Én ilyenkor külföldinek adom ki magam aki nem beszél magyarul :D

Aztán angolul elkezdtek hablatyolni valamit valami n**gga szöveget

Szerencsére jó az angolom :D

2019. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

"Tudom, hívni kellett volna a főnököt és mosolyogva végignézni, hogyan rúgják ki ezt a barmot, "


Ezt kellet volna csinálnod.

Hát, legközelebb szólj a fönökének.

Nyilván nem alkalmas ilyen munkára,ahol emberekkel találkozik.

2019. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

25 éves vagy és egy ilyan apróság ekkora traumát okoz és ennyire leblokkolsz tőle? Irigylem az életed, ezek szerint eddig még az életben sose volt igazi problémád.


Ettől függetlenül nyilván egy bunkó paraszt volt a srác, de számomra a te reakciód sokkal durvább.

2019. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!