Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy engedhet meg magának...

Hogy engedhet meg magának ilyet egy pénztáros?

Figyelt kérdés

Rossz napja volt, frusztrált volt, vagy nem tudom, de olyan hangnemet megengedett magának velem szemben, hogy azóta se mentem annak a boltnak a közelébe, nem is akarok soha, hátha még ott van.

Be volt zárva a pénztár, csak a másik volt nyitva. Állt egy hölgy előttem, beálltam mögé.

Erre a srác kinyitja a saját pénztárját, és üvölt rám, hogy "Hé, nehezedre esett volna ide jönni?"

Ezek után nem is akartam átmenni, pukkadjon meg, de akihez beálltam, közölte, hogy zár, és fáradjak át a kollégához.

Jól van, gondoltam, majdcsak nem szedi le a fejem.

Erre amikor odaállok, rám kiált, hogy "Bú, köszönni nem tudsz?!"

Hát, én zavaromban már nem hogy köszönni, de megmukkanni se tudtam, velem még így eladó nem beszélt.

Lehúzta a dolgaimat, majd a visszajárót úgy dobálta utánam, a pontgyűjtőkártyát az utánam jövő vevő adta nekem vissza, mert ott felejtettem, annyira le voltam döbbenve.

Kb az élet megállt teljesen a boltban, a vevők mind bámultak, a férfi meg, aki utánam állt, megkérdezte, minden rendben-e. Mondtam, igen, és kirohantam az utcára.


Tudom, hívni kellett volna a főnököt és mosolyogva végignézni, hogyan rúgják ki ezt a barmot, de annyira lesokkolódtam, hogy azt se tudtam, hogy hívnak.

Örültem, hogy kikerültem onnan.


Én 25 éves vagyok, a srác 18-20 között lehetett, diákmunkás, nyilván.


2019. máj. 3. 16:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy sikeresen bedőltél valami kandi kamerás műsornak? :D
2019. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11, Fogalmad sincs az életemről, vidd máshová az elméleteid.

Senkinek sincs joga így beszélni senkivel, pláne nem egy olyan helyzetben, ahol ő még csak nem is magánszemélyként van jelen.

2019. máj. 3. 17:47
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg, milyen reakcióm?

Az, hogy váratlanul ért, és leblokkoltam, és ahelyett, hogy helyben levágtam volna egy hatalmas hisztit, azt mondtam, rendben vagyok, és elhagytam a helyszínt?


Igen, ez biztosan egy nagyon durva reakció.

2019. máj. 3. 17:49
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó màr mindegy kàr ezen mérgelödni, én am megértelek hogy leblokkoltàl nem csoda. Viszont ezt csak azért merte mert làny vagy és nem fél töled. Hidd el egy kopasz izomagyút azt mosolyogva kedvesen szolgàl ki bàrmilyen szr napja is van éppen:D
2019. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem nagyon értem, mi a kérdés és nem bántani akarlak, csak nem tudom, jó választ adok e.


"Hogy engedhet meg magának ilyet egy pénztáros? Rossz napja volt, frusztrált volt, "


Ezzel egyet tudok érteni, lényegében a kérdésed meg is válaszoltad.


A többi résznél; én annyit tettem volna, hogy finoman megkérem, ne beszéljen velem így; te leblokkoltál, ez érthető, kár ezen mérgelődni.


Nekem egy recepciós mondta az előző helyemen, hogy "b.szd meg". Én erre visszakérdeztem, hogy "Hogy mondta?". Azt mondta, nem nekem mondta (kamu). Én visszaszóltam, hogy "Ha még egyszer azt hallom, hogy b.sszam meg, feljelentem a HR-en". Utána megbeszéltük finoman a dolgot, ami kiváltotta a vitát és békében váltunk el.


Szóval ezen felesleges mérgelődni. Sajnos ez történt; legközelebb, ha ilyen durva lesz a stílusa, finoman rászólsz, ha folytatja, szólsz, hogy, ha nem változtatsz a stílusán, jelented - ha folytatja, kéred, hogy a főnököt hívják.


Remélem jó választ adtam! <3


és ne búsúlj ezen!!!

2019. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

szerencséje hogy nem velem találkozott.

Nálam ilyenkor két eshetőség van:

1.jó passzban vagyok, úgyhogy nem ugatok vissza neki, csak sztoikusan elpakolok és szépen elkérem a panaszkönyvet, amit köteles ideadni.Ha nem adja, majd ideadja a kolléga.


2.Nem vagyok jó passzban és ez a gyakoribb,persze igyekszem illedelmes lenni ilyenkor is, de ha pont rosszkedvemben találna egy ilyen paraszt beszolni, biztos nem tenné zsebre amit kap.Magamat ismervén idegbetegen odaba.sztam volna neki a cuccokat a szalagra mondván: "Nem a seggedből húztál elő,apukám!" :D

És kihívattam volna a főnökét.


Szomszédos reál abc-ben dolgozik egy zsémbes szőke, fiatalabb pi.csa.Elég idegbeteg, mogorva, beszólogatós, egyszer velem is flegzott.

Azóta én is ugy beszélek vele , ez van.

2019. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Valami idegbajos öreg hárpiába kellett volna belekötnie, aki jol megcsapkodja a botjával.
2019. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan csak nekem tűnik fel, hogy ez Balázska legújabb zseniális kamukérdése?... Félelmetes, hogy még mindig mennyien bedőltök neki.
2019. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nope, ez nem ő. Nem ismered fel akkor elég jól.

Balázska soha nem köszön meg választ. A kérdező megtette és nem kötekedik.

Nem kell mindenkire balázskát ordítani.

2019. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyet le kell szarni

Elég szar lehet neki hogy ott kell rohadni a pénztárban

2019. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!