Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet az hogy a Lidlbe...

Hogy lehet az hogy a Lidlbe elvileg szuper a fizu meg a körülmény és nagyon sok embert keresnek és mégse megy senki?

Figyelt kérdés

Ennyire válogatnak vagy valóban nem jelentkezik senki ?

Elgondolkoztam hogy jelentkezek Lidlbe mint bolti dolgozó..Csak ugye nagyon sok betöltetlen állás van náluk és az embernek az jön le hogy akkor mégse olyan jó hely..Egyébként 25 éves vagyok..


2019. máj. 7. 17:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Lidlben* ban ben.

Mert pocsék munkahely, 1 millióért se mennék oda.

2019. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Rohanó robot munkahely.
2019. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Akikkel én beszélgettem ott dolgozókkal mind azt mondta hogy egész jó kis hely..Vagy ez függ attól hogy melyik boltba megy az ember ?
2019. máj. 7. 17:15
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak a Lidlben, mindenütt válogatnak. A munkahelyek sírnak, hogy munkaerőhiány van, a dolgozók meg sírnak, hogy nem veszik fel őket sehová, de közben mind a két fél válogat. Magyarország kész röhej.
2019. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Felénk több embert is ismerek, aki dolgozna ott, de nincs a környéken, a legközelebbi olyan messze van, hogy kocsival kéne bejárni, úgy meg nem éri meg vagy nincs is kocsi.
2019. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Pár éve amikor a Lidl meg az Aldi elkezdte nyomi hogy milyen sokat lehet keresni náluk és várják a jelentkezőket stb.egy újságíró álnéven jelentkezett náluk és végeredményben kiderült hogy olyanokat várnak akiknek több éves tapasztalatuk van más boltokban és csak el kell csábítani őket onnan,pár nap alatt betanulnak és lehet hajtani őket-pályakezdőkkel,tapasztalatlanokkal nem akarnak foglalkozni.Csak azóta a többi multi is emelte a béreket,csak a kiskerből tudnának dolgozókat szerezni de azok meg valszeg nem hagynák ott a nyugis melójukat egy "gyárért".
2019. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy keresnek jól. BRUTTÓ 260 lehet más cégekhez képest jó, de jóval a magyar átlagkereset alatt van. Csak akkor éri meg oda menni, ha hosszú távra gondolkozol és karriert akarsz építeni, mert pl. egy üzletvezető már tényleg egész korrektül keres.
2019. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem van ismerősöm a a Gödöllői boltba van de semmiféle tapasztalata nem volt a kereskedelemben mégis felvették..Amit még olvastam hogy igazából már csak az érettségi az elvárás a többi mind előnynek számít..
2019. máj. 7. 17:21
 9/27 A kérdező kommentje:
Igazából a mostani helyemen 2 éve vagyok de már úgy vagyok az egésszel hogy fiatal vagyok és szeretném magam kipróbálni más munkakörbe...Sajnos ahol most vagyok ott előrébb nem tudok lépni se szakmailag se pénzügyileg.m
2019. máj. 7. 17:24
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos kevesen vannak így ide oda rohangàlni kell,de akikkel beszéltem azt momdtàk jobb mint a Penny,például ausztriàban az egész boltban 2 dolgozö volt összesen, egy kassza müködött csak de 10 percet kellet vàrni arra hogy oda jöjjön az eladó mert a raktàrböl hüzgàlta ki a cucokat és pakolta a szekrényre, igaz ö nem siette el a dolgokat, pedig, pont ünnep elött volt egy nappal és sokan voltunk vàsàrlok.
2019. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!