Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Leendő munkáltató szemében...

Leendő munkáltató szemében pozitív egy folyamatban levő levelezős MSc képzés?

Figyelt kérdés

Józanul gondolkodva kettő dolgot elmond kapásból az Msc

1) már van egy diploma vagyis a jelentkező nem síkhülye

2) hajlandó és képes is fejlődni tanulni még, nem ül a babérokon


Ezt jelenti elvileg.

De gyakorló álláskeresőként azt érzem hogy a cégek érdeklődnek utánam de amikor kiderül az msc (hiába csak levelezős) máris húzzák a szájukat és már nem is kellek.


Nem érdekli őket hogy csak levelezős és órák csak hétvégén vannak. Ha lezárt képzés az tök jó de folyamatban levő?? Hát és akkor órák vizsgák lesznek és arra tán el is kéne néha engedi a melóst---- hát... az már úgy nem jó.


2019. máj. 10. 20:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Én meg oktatási intézményben vagyok és 1 napot el nem mehetek "csak úgy" de egy napot se
2019. máj. 11. 18:57
 12/31 anonim ***** válasza:

"A mnunkaidő meg H-P. De melyik munkahelyne nem fordul elő a szombatolás extra munkaként?"


Kb. majdnem mindegyik irodai munkánál?


"És elegánsan megkerülted a vizsgákat."


Mert őszintén megvallva lesz..rom. Leírtam amit gondoltam: vagy azt teszed ami logikus és elhallgatod, vagy nem hallgatod el és tovább keresgélsz.

Ha meg majd nem akarnak vizsgára szabadnapot adni, akkor megmondod, hogy neked vizsgád lesz és akárhogy döntenek, te nem fogsz bejönni. Vagy alapból meg sem kérdezed, hanem intézel egy kamu táppénzt. Mi lesz a legrosszabb ami történhet? Kirúgnak. Na és akkor mi van? Semmi.

2019. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

"De milyne munkahely az ahol úgy mész szabira hogy "jelzem mikor megyek"?


Nálunk ez úgy megy hogy kérvényezed és vagy kapod vagy nem. 90%-ban az utóbbi."


A büdös életbe nem unasították el a szabadságomat, sőt általában csak pár nappal előtte szólunk, hogy nem jövünk. Te mégis hol akarsz dolgozni mesterképzés mellett? Betanított munkásként, vagy mi a rák?

2019. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"1 napot el nem mehetek "csak úgy" de egy napot se"


Csak úgy én sem, de szabadságot bárki kivehet bármikor, pláne ha 1-2 hónappal elötte ezt közli. Tanárok is szoktak hiányozni. De úgyis elmentem, hogy nem volt már szabadságom, szóltam a főnöknek, hogy kiírom magam 1 napra táppénzre. Pedig nekónk japánok voltak a főnőkeink, mindent kérvényezni kellett

2019. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

"mégis hol akarsz dolgozni mesterképzés mellett? Betanított munkásként, vagy mi a rák?"



jelenleg tanár szakoktató vagyok egy sulibna de tököm tele nem csak ahellyerl magával hanem a tanári pályával is.

2019. máj. 11. 19:03
 16/31 A kérdező kommentje:

"hogy neked vizsgád lesz és akárhogy döntenek, te nem fogsz bejönni. "


Ezt akár a mostani helyemen is megtehetném ... ha merném.

De ezt itt 1x játszanád el. csak 1x.

2019. máj. 11. 19:05
 17/31 A kérdező kommentje:

" kiírom magam 1 napra táppénzre. "


Ezek szerint orvos vagy és saját magad kezeled? Kiírod MAGAD táppénzre?? Hát azt hogy?

2019. máj. 11. 19:06
 18/31 anonim ***** válasza:
kiiratom, bocs, kihagytam pár betűt, nem hiszem, hogy ettől még nem lehet érteni, hogy mit mondok. Mi lenne, ha nem csak a kifogásokat keresnéd?
2019. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Életemben 1x próbáltam 2 nap kamu betegállományt intézni a házidokinál költözés miatt. Nem sikerült. 1 napra ki nem írt.
2019. máj. 11. 19:10
 20/31 anonim ***** válasza:

És akkor most mi a jobb?

A) Dolgozol, aztán legrosszabb esetben ellógsz 2-3 munkanapot vizsgák miatt és kirúgnak.

B) Itt keresed a kifogásokat és nem dolgozol.


Azt csinálsz, amit akarsz...

2019. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!