Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Leendő munkáltató szemében...

Leendő munkáltató szemében pozitív egy folyamatban levő levelezős MSc képzés?

Figyelt kérdés

Józanul gondolkodva kettő dolgot elmond kapásból az Msc

1) már van egy diploma vagyis a jelentkező nem síkhülye

2) hajlandó és képes is fejlődni tanulni még, nem ül a babérokon


Ezt jelenti elvileg.

De gyakorló álláskeresőként azt érzem hogy a cégek érdeklődnek utánam de amikor kiderül az msc (hiába csak levelezős) máris húzzák a szájukat és már nem is kellek.


Nem érdekli őket hogy csak levelezős és órák csak hétvégén vannak. Ha lezárt képzés az tök jó de folyamatban levő?? Hát és akkor órák vizsgák lesznek és arra tán el is kéne néha engedi a melóst---- hát... az már úgy nem jó.


2019. máj. 10. 20:29
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

" Itt keresed a kifogásokat és nem dolgozol."



Igen HALKAN jelzem: MOST IS VAN MUNKAHELYEM.... khm..


ennyit rólad.


Honnan kéne ezt neked tudni? onnan hogy LEÍRTAM.

2019. máj. 12. 14:50
 22/31 A kérdező kommentje:

" ellógsz 2-3 munkanapot vizsgák miatt é"


DE HOGY LÓGOK EL? HOGYAN???? ezt még mindig nem értem. Szabit vagy kapok vagy nem (és ha nem!!) betegállományt vagy tudok intézni vagy nem (és ha nem!!!) de ha ezek kiesnek akkor mégis HOGYAN??????????


Fel nem fogom.

2019. máj. 12. 14:51
 23/31 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy ilyen tanárok vannak, akik ennyire életképtelenek. 4 opció van: fizetett szabadság, fizetés nélküli szabadság, betegszabadság, nem mész be minden órára. Ha tanár vagy, akkor már van diplomád. Azt ne mond, hogy te mnden órán bent voltál. Én levelelzőn is csak kb. a felére mentem be, nem vagyok már kisgyerek, hogy ne tudjam meghatározni, hogy mi a fontos és mi nem
2019. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Ember. nem az órák a lényeg. AZt leszarom kb.


Újra leírom.

VIZSGÁK.


Na azokra hogy jutok el?


Szabadság? ha kapok. És ha nem?

Fizetetlen? ha engednek . És ha nem?

Betegáll? Ha össze tudom hazudni ezt az orvossal. És ha nem?


Akkor hogy?



Egyébként marha messzire jutottunk az eredeti kérdésemtől mel y CSUPÁN ennyi volt:



"Leendő munkáltató szemében pozitív egy folyamatban levő levelezős MSc képzés?"


ennyi és nem több.

2019. máj. 12. 14:55
 25/31 A kérdező kommentje:

" Én levelelzőn is csak kb. a felére mentem be,"


És ha még a felére SE tudsz bemenni mert a trágya munkahelyed nem enged el?

2019. máj. 12. 14:56
 26/31 anonim ***** válasza:
Akkor sincs semmi, ez levelező, nem kötelező. Vizsgákra meg válaszoltam, mindenkinek az az érdeke, hogy minél kevesebb szabadságból meg tudják oldani, mivel levelelző mellett mindneki dolgozik. Mi 17-en voltunk, ebből hármunknak ment csak szabadságból a dolog, első évben nekem sem kellett kivennem szabadságot, mert olyan helyen dolgoztam, ahol elengedtek csak úgy. De után átmentes másik helyre dolgozni, ott már szabit vettem ki. Szóval van szád, megbeszéled a többiekkel, hogy mi van, ha több vizsgát tennétek egy napra és kész. A munkahelyen meg akkor mész szabira, amikor akarsz. Téged talán azért nem engednek el, mert ilyen stílusban beszélsz velük is.
2019. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

"A munkahelyen meg akkor mész szabira, amikor akarsz"


Nem!!!!! Akkoer megyek szabira HA ENGEDNEK! És NEM HISZEM EL hogy létezik olyan hely ahol akkor megyek ha akarok.


Tesóm komoly beosztásban van egy multinál és képtelen volt megoldani 1 adott délutánra a távollétet családi eseményre (ballagás) nem kapott 1 szaros nap szabit pedig nme éppen sormelósként dolgozik!!


És itt vagyok én. Ha a főnök nem engedi 1 napra el nem mehetek, de 1 napra se. ne úgy van hogy "majd kiírom magam szabira"


Megyek ha enged. És nem megyek ha nem enged. És nem enged többnyire.

2019. máj. 12. 15:12
 28/31 anonim ***** válasza:
Ha 15 nappal elötte szólsz, akkor kötelessége kiadni. Még mindig nem értem a hiszti tárgyát. Évi 7 nappal te rendelkezel, csakis te. Nem tagadhatja meg.
2019. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

"Évi 7 nappal te rendelkezel, csakis te. Nem tagadhatja meg.'"



1. De az évi hét napot csak max két részletben vehetem ki UGYEBÁR és nem 7x1 részletben. erről ennnyit.

2. És a 7 nappal mire megyek ha csak a vizsgákra kb 2x 10 nap kéne /év? de 2x 8 biztos.


3. Kötelessége kiadni? és ha nem adja akkor se kihez megyek panaszra a kutyaistenhez vagy kihez?


Kötelessége ja. Mint ahogy 86%-os utazási hozzájárulást is kéne fizessen. És fizet? nem.

2019. máj. 12. 15:18
 30/31 anonim ***** válasza:
Akkor old meg ahogy akarod, ha neked semmilyen megoldás nem jó, akkor mégis mi mit csináljunk? Ha nem tetszik a munkád, akkor válts. Tanárhiány van, bárhova mehetsz dolgozni. Én unom ezt a kifogás gyárat
2019. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!