Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkakeresésnél ti milyen...

Munkakeresésnél ti milyen arányban kaptok visszajelzést, hányszor hívnak be interjúra?

Figyelt kérdés
Tehát pl. 100 elküldött életrajzra jut 5-6 interjú?
2019. máj. 12. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10: Azzal mennyire vagy tisztában, hogy ezek az információforrások ennyire alja szintűek és mennyire elfogultak?

Operátori szinten még talál-talán van benne használható információ, de afelett abszolút nem reális.

2019. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

tízes vagyok


Ezek számomra a fontos dolgok egy munkahellyel kapcsolatban. Olyan életet élek, és olyanok a távlati céljaim is, amiben a nyolcórás állásnak, munkahelynek egy igencsak zsugoródó szerepe és csökkenő értéke van. Azért is tanulok újra, hogy újra önálló szolgáltató lehessek. Tudom, hogy az Ájbíem vezérigazgatói posztjának megkapásához nem azok a releváns információk, amit a recepcióstól kapok. Jelenlegi életformámhoz egy ilyen, a céges tápláléklánc alján lévő úgynevezett "plankton" pozíció az ideális. Azt viszont, h melyik tengerben legyek plankton, magam döntöm el. A döntésem megalapozáshoz pedig az összes fontos infót megtanultam beszerezni.

2019. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a vasárnap délutáni aktivitásotokat! :D
2019. máj. 12. 19:12
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :)


(1-es válaszoló voltam.)

2019. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
5 beküldött életrajzból lett 2 állásom. De a másik 3 is felhívott, az egyiknél interjún is voltam.
2019. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eddig életemben 4 helyre adtam be önéletrajzot, ebből 3-ra válaszoltak, 3-ból lett interjú (és állás).
2019. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!