Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet jelentkezni...

Hogyan lehet jelentkezni közmunkára?

Figyelt kérdés
A munkanélküli központban már regisztráltam, viszont őszintén szólva elfelejtettem rákérdezni erre a lehetőségre és nem is hozták szóba. Viszont érdekelne, hogy lehetséges-e közmunkára jelentkezni? Sajnos diplomával rendelkezem és hallottam olyat, hogy egy ideje ez már kizáró ok és szellemi közmunkára sem vesznek fel emiatt. 25F
2019. máj. 13. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Visszamész, megkérdezed.
2019. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Isten mentsen meg a közmunkától!!


Abból nincs kiút.


Ha diplomád van, valszeg idegen nyelvet is beszélsz és inkább akkor már menj ki külföldre akár mosogatni, de a közmunkának semmi értelme és csak időpocsékolás!

2019. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Angolul beszélek, mondjuk nem a legjobban, de meg tudom magam értetni.
2019. máj. 13. 14:00
 4/24 anonim ***** válasza:

Milyen diplomád van, amivel közmunkát akarsz?

Miért nem a szakmádban helyezkedsz el?

2019. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem lehet ezzel elhelyezkedni sehol.
2019. máj. 13. 14:15
 6/24 A kérdező kommentje:
De esetleg tudja valaki, hogy hol lehet jelentkezni (hogy ha lehet még egyáltalán)?
2019. máj. 13. 14:24
 7/24 anonim ***** válasza:

Ne akarj közmunkás lenni!


NEM AJÁNLOM!!


Csicskáztatnak, lenéznek, ugyanazt a melót végzed, mint a "rendes" dolgozók és mégis töredék bérért, semmi juttatás nem jár és időd nincs állásinterjúra járkálni és kábé úgy kezelnek, mint egy bűnözőt, mert ugye azokat szokták közmunkára ítélni.


Ráadásul ha tahók közé kerülsz tanult ember létedre, akkor még őket is el kell viselned és bárhová betehetnek, kiszolgáltatottá válsz és az önéletrajzodban is rosszul mutat.


Jelentkezz inkább recepciósnak vagy menj el egy gyárba, de közmunkára csak akkor, ha az éhhalál fenyeget!

2019. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem probléma, jobb megoldás úgysem lesz már, mivel fél éve keresek munkát, de még behívni sem nagyon szoktak sehova.
2019. máj. 13. 14:35
 9/24 anonim ***** válasza:

Áruld már el, miből diplomáztál???


Á, fél év munkakeresés még semmi, ne add fel! :)

2019. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Földtudományin diplomáztam, tényleg nem ér szó szerint semmit.
2019. máj. 13. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!