Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet jelentkezni...

Hogyan lehet jelentkezni közmunkára?

Figyelt kérdés
A munkanélküli központban már regisztráltam, viszont őszintén szólva elfelejtettem rákérdezni erre a lehetőségre és nem is hozták szóba. Viszont érdekelne, hogy lehetséges-e közmunkára jelentkezni? Sajnos diplomával rendelkezem és hallottam olyat, hogy egy ideje ez már kizáró ok és szellemi közmunkára sem vesznek fel emiatt. 25F
2019. máj. 13. 13:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Én nem várok csodát, csak annyit kérdeztem, hogy esetleg valaki tudja-e, hol lehet közmunkára jelentkezni, mert elfelejtettem megkérdezni legutóbb, aztán hátha megspórolhatok pár órányi várakozást.
2019. máj. 13. 15:31
 22/24 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket telefonon....
2019. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Munkaügyi központban, de diplomásként sokkal nehezebb helyzetben vagy, mert kevesebb helyre tudnak kiközvetíteni. Nekem így lett vége a közmunkámnak, hogy ahol voltam, ott programváltáskor a munkaügyi nem adott közvetítő lapot a folytatáshoz a diplomásoknak.

Azóta pályáztam kb 30 helyre, hívtak 4 interjúra, ebből 1 hely volt szimpatikus minden szempontból, de egyik helyen sem rám esett a választás.

Ha azt nézem, a munkanélküliségnél és a 0 bevételnél, plusz fizethetem a tb-ét, ennél a helyzetnél még a közmunkában kapott 70 ezer is egy fokkal jobb volt.

2019. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Bemész a helyi önkormányzathoz, megkeresed azt a személyt, aki ezt intézi (Kisebb falvakban maga a polgármester, valahol a jegyző, de van ahol külön személyt jelölnek ki erre).

Majd jelzed nekik, hogy szeretnél közmunkát vállalni, van-e felvétel.


Viszont a többieknek igazat kell adnom, ha már ennyi évet elcs*sztél egy sz@r diplomáért, akkor pár hónapot igazán kibírsz, hogy képezd magad (pl targonca, vagy bármi ami esetleg jobban kifizetődő)

A 60.000 forintos közmunkabérrel nem sokra mész, és a közmunka szinte mindig határozott idejű (pár hónap, max. egy év.......

2019. jún. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!