Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet jelentkezni...

Hogyan lehet jelentkezni közmunkára?

Figyelt kérdés
A munkanélküli központban már regisztráltam, viszont őszintén szólva elfelejtettem rákérdezni erre a lehetőségre és nem is hozták szóba. Viszont érdekelne, hogy lehetséges-e közmunkára jelentkezni? Sajnos diplomával rendelkezem és hallottam olyat, hogy egy ideje ez már kizáró ok és szellemi közmunkára sem vesznek fel emiatt. 25F
2019. máj. 13. 13:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Földtudományi? Akkor földmérő vagy?


Hát, tényleg nem láttam még olyan álláshirdetést - talán 10 évvel ezelőtt egyet.


De diplomád van és angolod, így ahová ez a kettő kell, oda jelentkezzél.

2019. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem nem, dehogy földmérő, az egy teljesen másik szak.
2019. máj. 13. 14:51
 13/24 A kérdező kommentje:
Ezekkel esélytelen boldogulni, már végigpróbáltam mindent, ezért is hajlok inkább a közmunka felé. A versenyszférában sosem fogok tudni boldogulni.
2019. máj. 13. 14:57
 14/24 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha kitanulnál egy jó szakmát?


Ha én fiú lennék, akkor burkolónak, festőnek vagy asztalosnak tanulnék, vagy CNC-snek vagy valamilyen szerelőnek és vállalkoznék benne, miután megtanultam a szakmát alkalmazottként. Aztán hlyére keresném magam.

2019. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A közmunka nem lehet se életcél, se pótlék, mert nincs más.


Tényleg tanulj inkább valami piacképeset, vagy akár legyél targoncás, kamionos, buszvezető vagy mittudomén, annyi jó szakma van férfiaknak!


Jogsid van?


Sofőrt, pizzafutárt is sokat keresnek.


Vagy jelentkezz a MÁV-hoz, oda mindig van felvétel a karrieroldalukon!


Beiskoláznak és még fizut is adnak, a tanfolyam idejére meg szállást.


Diplomás vagy, tehát jó a fejed ahhoz, hogy kibírd a kemény képzést, de utána biztos állásod lesz, próbáld meg!

2019. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Őszintén szóval semmi kedvem már tanulni. Egész eddigi életemben csak tanultam. A MÁV-hoz jelentkeztem, de oda nem vettek fel.
2019. máj. 13. 15:04
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát, megértelek!


Én is azt látom, hogy a sok tanulás nem kifizetődő, sajnos!


Pontosabban a sok nem megfelelő képzés megválasztása.


De pl. egy targoncás jogsi egy hónap alatt megvan és raktárosnak is férfit keresnek.

2019. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igazából tök mindegy, hogy raktáros vagy közmunkás leszek, annyit nekem nem ér előbbi, hogy még X százezer forintért szarakodjak vele hónapokat.
2019. máj. 13. 15:12
 19/24 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt írja, ne közmunkázz, inkább menj külföldre! Én is azt tettem, de előtte közmunkáztam. Elég dok alkesz, bunkó tirpákot kell elviselned. Nekem az utolsó hetemen majdnem verekedés is volt. 11 éve külföldön vagyok, mosogatók, jobbára minimálbért keresek, de sokkal jobban elvagyok, telik néha extra dolgokra is.
2019. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ja hogy se piacképes végzettség, se ambíció ilyennek a megszerzésére...

Így nem kell csodát várni

2019. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!