Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha keresnek a munkahelyröl...

Ha keresnek a munkahelyröl mert nem mentem be és eddig nem vettem fel nekik a telefont akkor majd ha felveszem mit mondjak eddig miért nem vettem fel?

Figyelt kérdés
Probaidos es nem mentem be ma màr. Mi lesz ha felveszem üvölteni fognak?? És mit fog mondani szerintetek?

2019. máj. 14. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy akarod még az állást? Besokalltál 1-2 napra,vagy végleg feladtad? Mert ha már nem tervezel visszamenni, akkor simán megmondhatod az igazat. Ha még tervezel, akkor pl. olyan rosszul voltál, hogy fel sem bírtál kelni csak aludtál egész nap. Vagy kicsit csináld a hülyét, hogy nem tudtad, hogy szólni kell ha beteg vagy, suliban nem kellett. :D
2019. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!