Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Mit dolgozzak meg hol ha sehol nem felelek meg?

Mivel életképtelen vagyok és hülye is. Ez van nincs mit szépiteni ezen. Viszont akarnék valamit dolgozni ha màr élnem kell sajnos. Gyàrakban amikben voltam is olyan bonyolult. Sok mindent kell csinàlni meg sok gép. Nem értem ezeket.

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, hely

máj. 15. 18:35  Privát üzenet  

A válaszok
igen

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 18:38 Privát üzenet
Csak bebeszéled magadnak.Menjél el utcaseprõnek az nem bonyolult.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 15. 18:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elvárják, hogy dolgozzak de amikor fizetni kell akkor sajnálják, hogy is van ez?
Én a főnök vagyok nem azért vagyok itt hogy dolgozzak! - értelmezhető ez a mondat?
Tanuljak tovább vagy dolgozzak? (lent)
Segédápoló, ápolói asszisztens képzés elég, hogy pszichiátrián dolgozzak?
Betegen dolgozzak? Bűntudatom van, hogy nem haladok határidős dolgokkal, és ha most pihenek akkor később meg lesz a böjtje.
Mivel dolgozzak ha az ÉLETEM a MOZGÁS?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!