Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szóltak a felmondásodkor?

Mit szóltak a felmondásodkor?

Figyelt kérdés
Milyenek voltak? Bunkók, flegmák,semlegesek vagy esetleg kioktatóak? Próbáltak marasztalni?
2019. máj. 17. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semleges, mivel én mondtam fel
2019. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sértődött,azt mondta hogy cserbenhagyom.
2019. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A vezetőmön olyasmi látszódott, mint amikor az emberen végigfut a hidegzuhany. Pillanatnyi sokkot kapott szegény. Ha nem is tökéletes, de egész jó munkát végeztem, néha kifejezetten jó ötletem volt. Kevesen vannak a csoportban sok munkára.
2019. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Az én főnököm is kisebb sokkot kapott, nem akarta elhinni. Aztán próbált marasztalni, de én hajthatatlan voltam. Nem bunkózott senki, de az utolsó percig dolgoztam felmondási idő alatt.
2019. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Az enyim felkötötte magát, miután biztos volt benne, hogy ilyen ügyes embere sose lessz ennek a multinacionális cégnek, és ugyis csődbe megy
2019. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Clay Morrow ***** válasza:
HR-eseknek "meglepetés" volt, de munkatársaim és főnökeim tudtak már rég, hogy be fog következni, tehát nekik nem volt meglepi.
2019. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Fapofával átvette az azonnali hatályú felmondásom, aztán 4 hónap múlva találkoztunk a munkaügyi bíróságon. Én pereltem be.
2019. máj. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem vendéglátóipar volt. A felmondásom oka az volt, hogy túlnyomórészt éjszakás műszakba nyomtak be, és még csak pótlékot sem fizettek. És hónapokon keresztül ígérgették, hogy majd vesznek fel új embereket, és akkor kevesebbet kell éjszakáznom. Csak ugye senki sem maradt sokáig, az említett pótlék nem fizetés miatt. Fél év után beleuntam az ígérgetésekbe, és beadtam a felmondásom, mert találtam jobb helyet. Arra hivatkoztam, hogy rájöttem, hogy fizikailag nem bírom az éjszakázást, és evvel végülis nem is hazudtam. Sajnálták, hogy elmegyek, és még akkor is próbáltak igéretekkel marasztalni, hogy hamarosan változik a beosztás, de nyilván nem álltam kötélnek. Korrekt módon búcsút vettünk, sok sikert kívántak, mondták, hogy ha az új munkahely esetleg nem válna be, nyugodtan hívjam őket, lehet vissza tudnak venni. Ennyi volt.
2019. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7: Megkérdezhetem, mi volt a per tárgya?
2019. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dolgoztam multinál, nagy volt a fluktuáció, hetente mondott fel valaki, úgyhogy nem szóltak semmit. A közvetlen kollégák kicsit sajnálkoztak, meg udvariasan érdeklődtek, hogyan tovább, de alapvetően mindenki hozzá volt szokva, hogy jönnek-mennek az emberek.

Most egy kis családias cégnél töltöm a felmondási időmet. Nagyon szerettem ott dolgozni, de kaptam egy sokkal jobb lehetősèget. A főnök meglepően pozitívan vette, azt mondta, sejtette, hogy ez a munkakör hosszú távon nem fog kielégíteni, és megköszönte az eddigi munkámat.

2019. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!